بدون نظر
 
سردار شفائی:
نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ب.ظ
 
جانشین فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام گفت: همچنان که با تدبیر و حکمت امامین انقلاب و مجاهدت فرزندان این ملت، در قدرت دفاعی سرآمد منطقه و جهان شدیم، امروز باید این اقتدار در تمام موئلفه های قدرت، مشاهده شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار احمد شفاهی، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران الزاما باید در موئلفه مختلف قدرت سرآمد باشد و همچنان که با تدبیر و حکمت امامین انقلاب و مجاهدت فرزندان این ملت، در قدرت دفاعی سرآمد منطقه و جهان شدیم، امروز باید این اقتدار در تمام موئلفه های قدرت، مشاهده شود.

وی تصریح کرد: همانطور که در این چهل سال گذشته در حوزه های مختلف علمی، پزشکی، سیاسی تلاش های ارزشمندی صورت گرفته، امروز باید برای آنچه که ذائقه مردم را تلخ کرده و مشکلات اقتصادی و معیشتی را بوجود آورده تلاش شود.

شفاهی با بیان اینکه در حوزه های اقتصادی و فرهنگی ضعف داریم، افزود: هر چند تلاش های زیادی شده اما کافی نبوده و باید تلاش کنیم تا وضع معیشتی و اقتصادی جامعه رو به بهبودی برود.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص تحول اشاره کرد و بیان داشت: بهترین تحول و شاید بتوان گفت تحول صحیح آن است که از پشتوانه فکری، اعتقادی و مبنایی برخوردار باشد، لذا نباید از دشمنی دشمنان نظام بهراسیم و از ظرفیت های فراوان و متنوع کشور در پیشبرد اهداف متعالی نظام و بهبود وضعیت موجود بهترین بهره وری را داشته باشیم.

خدمت رسانی به مردم اولویت نخست فعالیت های سپاه است

سرهنگ علی نیک یاد، فرمانده سابق ناحیه بسیج تربت حیدریه در این مراسم اظهار داشت: اولویت نخست فعالیت های سپاه خدمت رسانی به مردم بخصوص مردم مناطق محروم و حاشیه شهر است، لذا تلاش کردیم در حوزه های مختلف خدمت رسانی اعم از فرهنگی، اقتصادی و معیشتی، بهداشت و درمان نگاه ویژه ای به این مناطق داشته باشیم.

وی بیان کرد: در این مدت سعی کردیم همچون گذشتگان روحیه جهادی و انقلابی، ایثار و مقاومت و شهادت را در بین کارکنان و بسیجیان حفظ و ارتقا دهیم و از سویی دیگر نیز تلاش کردیم تا گردانهای بسیج را در اوج امادگی نگه داریم.

مکاتب وهن و خیالی شرق و غرب زمین گیر شدند

سرهنگ احمد ناصری موحد، فرمانده جدید ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: پس از قرن ها بشریت و دنیا، امروز در بهت و حیرت و نابودی است. امروز می بینیم که مکاتب ساخته ذهن بشر همه در بن بست گرفتارشده و نگاهی جدید باید در جهان اتفاق بیفتد.

وی افزود: امید بشریت به مکتبی غیر مادی که چیزی جز مکتب الهی و ولایی نیست..

ناصری موحد خاطر نشان کرد: امروز راهپیمایی های مردمی در اروپا و آمریکا،آنها را زمین گیر کرده و دنیا باید با چرخش ۱۸۰ درجه ای از این مکاتب وهن و خیالی قطع امید کرده و دست استمداد و یاری به مکتب الهی و ولایی دراز کرده تا سعادت واقعی را در یابد.

وی بیان کرد: امیدوارم بتوانم در سایه توجهات صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی عصر عجل الله و در سایه فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به وظیفه دینی و انقلابی خود در این شهرستان ولایتمدار و شهید پرور با کمک همه بسیجیان عزیز و پاسداران معزز عمل نمایم.

در پایان این مراسم از زحمات سه ساله سرهنگ علی نیک یاد فرمانده سابق سپاه تربت حیدریه قدردانی و سرهنگ دوم پاسدار احمد ناصری موحد بعنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد مطالبه گری باید منطقی و سازنده و با حفظ وحدت جامعه اسلامی باشد/عدم رعایت مسایل بهداشتی حق الناس است بانک کشاورزی طلب زعفرانکاران خراسان را بلوکه کرد/نماینده مجلس؛ وزیر جهاد تا هفته آینده تکلیف مطالبات زعفرانکاران را مشخص نکند مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده خواهد کرد