بدون نظر
 
نشست سه جانبه ایران، سوئیس و سوریه؛ فردا
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۲۶ ب.ظ
 
معاون عربی افریقایی وزیر امور خارجه گفت: نشست معاونان وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سوئیس و سوریه فردا برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین امیرعبداللهیان به خبرگزاری صدا و سیما گفت: تمرکز ما در این نشست بررسی ارسال کمک های انسان دوستانه به سراسر سوریه و یافتن ساز و کارهایی است که همه مناطق در این کشور زیر پوشش قوی تر این کمک های بین المللی قرار بگیرد.
وی گفت: از سوریه آقای فیصل مقداد قائم مقام وزیر خارجه این کشور فعالانه حضور دارد و دولت سوئیس نیز هم خود و هم به نمایندگی از برخی کشورهای اروپایی تلاش می کند که بتواند کمک های بیشتری را وارد سوریه کند.
معاون وزیر امور خارجه همچنین از برگزاری نشست سه جانبه ایران، عراق و سوریه در پس فردا در سطح معاونان وزرای امور خارجه خبر داد.
امیرعبداللهیان گفت: این نشست بر راه حل سیاسی و یافتن ساز و کارهای مناسب برای تقویت روندهای سیاسی، مبارزه با تروریسم و کمک به گسترش صلح، ثبات و امنیت در منطقه با محوریت این سه کشور متمرکز است و تلاش می شود با شکل گیری گفتگوهای جدی راهکاری برای این مسائل مد نظر قرار گیرد.
وی افزود: قطعاً در این دو نشست سه جانبه مسئله یمن و وضع فاجعه بار انسانی در این کشور مد نظر حاضران قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد