بدون نظر
 
نشست سه جانبه ایران، سوئیس و سوریه؛ فردا
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۲۶ ب.ظ
 
معاون عربی افریقایی وزیر امور خارجه گفت: نشست معاونان وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سوئیس و سوریه فردا برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین امیرعبداللهیان به خبرگزاری صدا و سیما گفت: تمرکز ما در این نشست بررسی ارسال کمک های انسان دوستانه به سراسر سوریه و یافتن ساز و کارهایی است که همه مناطق در این کشور زیر پوشش قوی تر این کمک های بین المللی قرار بگیرد.
وی گفت: از سوریه آقای فیصل مقداد قائم مقام وزیر خارجه این کشور فعالانه حضور دارد و دولت سوئیس نیز هم خود و هم به نمایندگی از برخی کشورهای اروپایی تلاش می کند که بتواند کمک های بیشتری را وارد سوریه کند.
معاون وزیر امور خارجه همچنین از برگزاری نشست سه جانبه ایران، عراق و سوریه در پس فردا در سطح معاونان وزرای امور خارجه خبر داد.
امیرعبداللهیان گفت: این نشست بر راه حل سیاسی و یافتن ساز و کارهای مناسب برای تقویت روندهای سیاسی، مبارزه با تروریسم و کمک به گسترش صلح، ثبات و امنیت در منطقه با محوریت این سه کشور متمرکز است و تلاش می شود با شکل گیری گفتگوهای جدی راهکاری برای این مسائل مد نظر قرار گیرد.
وی افزود: قطعاً در این دو نشست سه جانبه مسئله یمن و وضع فاجعه بار انسانی در این کشور مد نظر حاضران قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه