بدون نظر
 
نشست سه جانبه ایران، سوئیس و سوریه؛ فردا
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۲۶ ب.ظ
 
معاون عربی افریقایی وزیر امور خارجه گفت: نشست معاونان وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سوئیس و سوریه فردا برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین امیرعبداللهیان به خبرگزاری صدا و سیما گفت: تمرکز ما در این نشست بررسی ارسال کمک های انسان دوستانه به سراسر سوریه و یافتن ساز و کارهایی است که همه مناطق در این کشور زیر پوشش قوی تر این کمک های بین المللی قرار بگیرد.
وی گفت: از سوریه آقای فیصل مقداد قائم مقام وزیر خارجه این کشور فعالانه حضور دارد و دولت سوئیس نیز هم خود و هم به نمایندگی از برخی کشورهای اروپایی تلاش می کند که بتواند کمک های بیشتری را وارد سوریه کند.
معاون وزیر امور خارجه همچنین از برگزاری نشست سه جانبه ایران، عراق و سوریه در پس فردا در سطح معاونان وزرای امور خارجه خبر داد.
امیرعبداللهیان گفت: این نشست بر راه حل سیاسی و یافتن ساز و کارهای مناسب برای تقویت روندهای سیاسی، مبارزه با تروریسم و کمک به گسترش صلح، ثبات و امنیت در منطقه با محوریت این سه کشور متمرکز است و تلاش می شود با شکل گیری گفتگوهای جدی راهکاری برای این مسائل مد نظر قرار گیرد.
وی افزود: قطعاً در این دو نشست سه جانبه مسئله یمن و وضع فاجعه بار انسانی در این کشور مد نظر حاضران قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟