بدون نظر
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی:
نرخ بیکاری در تربت حیدریه ۲ درصد کمتر از میانگین استانی
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۲:۱۷ ب.ظ
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی: گفت: با توجه به نرخ مشارکت اقتصادی در این شهرستان، نرخ بیکاری در تربت حیدریه نیز پایین و 2 درصد از میانگین استان کمتر است.

به گزارش تابان تربت؛  رضا جمشیدی صبح امروز در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی تربت حیدریه تعداد بیکاران شهرستان تربت حیدریه را بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۵ هفت هزار و ۹۴۷ نفر اعلام و اظهار داشت: نرخ بیکاری در نقاط شهری ۲٫۱ دهم درصد در نقاط روستایی ۰٫۶ درصد از میانگین استان کمتر است.

 

وی  تصریح کرد: ۲۶ درصد جمعیت شاغل این شهرستان در بخش کشاورزی اشتغال دارند، ۲۲ درصد در بخش صنعت و ساختمان و بیش از ۵۱ درصد نیز در بخش خدمات اشتغال دارند.

 

جمشیدی افزود: پارسال مجموع اعتبارات شهرستان ۴۱ میلیارد تومان بود که ۲۲ میلیارد تومان آن تخصیص یافت و رشد اعتبارات شهرستان در سال جاری قابل توجه و به ۶۳ میلیارد تومان رسید و اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می شود که بدانیم اعتبارات استان در این بازه زمانی تغییر نکرده و تخصیص اعتبارات تا این لحظه ۳۶ میلیارد تومان یعنی حدود ۵۷ درصد بوده است.

 

وی همچنین گفت: در سفر دور دوم رییس جمهور به استان خراسان رضوی در سال جاری نیز، ۱۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های شهرستان اختصاص یافت که البته با توجه به محدودیت منابع دولتی مجبوریم برخی از پروژه های استان را به بخش خصوصی واگذار کنیم و بر این اساس از مجموع پروژه‌های استان، هفت پروژه مربوط به تربت حیدریه است که باید به بخش خصوصی واگذار کنیم و فراخوان آن داده شده تا اگر بخش خصوصی آمادگی دارد مالکیت یا مدیریت پروژه را عهده دار شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه