بدون نظر
 
نخستین حضور بشاراسد در تلویزیون فرانسه
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ
 
شبکه دو تلویزیون دولتی فرانسه، امروز (دوشنبه) برای نخستین بار پس از شروع بحران سوریه، یک گفت‌وگوی تلویزیونی با رئیس جمهور این کشور را پخش می‌کند.

به گزارش پارس، گوینده بخش عصرگاهی شبکه العالم دیشب با اعلام این خبر گفت: بشار اسد در این گفت‌وگو اوضاع کشورش را پس از 4 سال جنگ داخلی تشریح خواهد کرد.

این برنامه با سیاست چند سال اخیر هر دو جناح سیاسی (راست و چپ) فرانسه که به سقوط حکومت سوریه امید بسته بودند، تعارض آشکار دارد.

این در حالی است که دو ماه پیش هم یک هیأت پارلمانی فرانسوی متشکل از نمایندگان جناح های راست و چپ این کشور برای دیدار با رئیس جمهور و مقامات سوری  راهی دمشق شده بودند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث