بدون نظر
 
نخستین حضور بشاراسد در تلویزیون فرانسه
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ
 
شبکه دو تلویزیون دولتی فرانسه، امروز (دوشنبه) برای نخستین بار پس از شروع بحران سوریه، یک گفت‌وگوی تلویزیونی با رئیس جمهور این کشور را پخش می‌کند.

به گزارش پارس، گوینده بخش عصرگاهی شبکه العالم دیشب با اعلام این خبر گفت: بشار اسد در این گفت‌وگو اوضاع کشورش را پس از 4 سال جنگ داخلی تشریح خواهد کرد.

این برنامه با سیاست چند سال اخیر هر دو جناح سیاسی (راست و چپ) فرانسه که به سقوط حکومت سوریه امید بسته بودند، تعارض آشکار دارد.

این در حالی است که دو ماه پیش هم یک هیأت پارلمانی فرانسوی متشکل از نمایندگان جناح های راست و چپ این کشور برای دیدار با رئیس جمهور و مقامات سوری  راهی دمشق شده بودند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟