بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه:
نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۷ در ۱:۳۸ ب.ظ
 
شهردار تربت حیدریه گفت: امسال برای نخستین بار المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه از پنجم بهمن ماه با حضور بیش از هزار ورزشکار برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، محمد صادق مجتهدی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: مهمترین اقدام شهرداری در دهه فجر امسال برپایی نخستین المپیاد ورزشی محلات است که پنجم بهمن ماه با حضور هزار و ۴۶۲ نفر از محلات تربت حیدریه آغاز می شود که هزار و ۷۴ نفرشان مرد هستند و دیدارهای نهایی و اعلام نفرات برتر در ایام دهه فجر خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه رقابت ها در ۱۱ رشته ورزشی برگزار می شود، گفت: بجز رشته های شطرنج، دارت، طناب کشی، هفت سنگ انفرادی، بدمینتون، مچ اندازی، تیراندازی و تکواندو که هم برای مردان و هم برای زنان است، فوتسال ویژه آقایان، والیبال و یک قل دوقل نیز ویژه بانوان، برگزار می شود.

 

مجتهدی افزود: المپیاد با هدف ایجاد فرصت برابر ورزشی برای شهروندان و شناسایی نخبگان ورزشی در ۲۴ محله تربت حیدریه برگزار می شود و شرکت در مسابقات رایگان خواهد بود.

 

شهردار تربت حیدریه گفت: در ایام مبارک دهه فجر، از ۱۵ پروژه که برای تکمیل و آماده سازی آن ها نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده، رونمایی می شود.
به گزارش ایرنا، محمدصادق مجتهدی روز شنبه در نشست خبری تشریح برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: البته بخشی از این پروژه ها در طول یک سال اخیر آغاز و حتی به پایان رسیده و ما ترجیح داده ایم معرفی آن ها را به عنوان عیدی جشن انقلاب به شهروندان تقدیم کنیم.

 

وی بیان داشت: شش پروژه اصلاح هندسی، یک پروژه اصلاح کانال آب های سطحی، آسفالت معابر شهری و عملیات جمع آوری پل چهارراه خواف، از جمله مهمترین این پروژه ها است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد