بدون نظر
 
یادداشت
نتیجه پیمان شکنی کفار فتح مکه شد نه بتن ریزی تاسیسات هسته ای!
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۱۹ ب.ظ
 
عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: اگر در برجام و اعتماد به کدخدا از گفتمان انقلابی و رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم فاصله گرفتید حداقل بگذارید مسلمات تاریخ اسلام فدای اهداف مقاصد سیاسی نشود چرا که نتیجه پیمان شکنی کفار فتح مکه شد نه بتن ریزی تاسیسات هسته ای!

به گزارش تابان تربت؛ دکتر ابوالقاسم خسروی سهل آبادی عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: جناب آقای روحانی در مناظرات تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از رقیب خود می خواست که مسائل دینی و عقیدتی را وارد سیاست و رقابت انتخاباتی نکند، اما متاسفانه امروز مسلمات تاریخ اسلام فدای اهداف و مقاصد سیاسی می شود.

آقای رئیس جمهور برای توجیه شکست برجام، حقوق های نجومی، عدم اهتمام به شرایطی که ولی امر مسلمین در توافقات لازم الرعایه دانستند و توجه لازم نشد، برای اهداف و مقاصد سیاسی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی چرا از سیره معصومین(ع) آن‌هم با تحریف مسلمات تاریخ اسلام مایه می‌گذارد؟!

جناب آقای رئیس جمهور مردم و جوانان بعد از گذشت حدود شش سال از دولت در کارنامه شما شاهد؛ کاهش ارزش پول ملّی، رکورد و  تورم، افزایش ۱۲۷ درصدی اجاره‌بها، مشکلات تولید کنندگان، تعطیلی کارگاهها، رکورد شکاف طبقاتی در ۱۶ سال گذشته، رقم حدود ۲۵ میلیارد دلار قاچاق کالا ، ۱,۹۰۰,۰۰۰ شاغل که بیکار شده‌اند، افزایش نقدینگی، حقوق های نجومی، اختلاس ها و … هستند

استدعا دارد در فضا سازی و استفاده از هر وسیله ای برای فریب افکار عمومی و رأی‌گرفتن از مردم حریم نگه داریم.

در رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری به سید مظلوم حضرت آیت‌الله رئیسی چه اتهاماتی روا شد.

شما دم از آزادی نزنید که آزادی خجالت می‌کشد. شما دم از انتقاد نزنید که در نهادی کار می‌کنید که هیچ‌کس جرئت نمی‌کند از آن نهاد حتی یک بار انتقاد کند (نهاد قوه قضائیه که پایه گذار آن شهید مظلوم بهشتی و یکی از قوای رسمی نظام اسلامی است )
«اگر شما جوانان در خانه بنشینید، بدانید که در پیاده‌روهای ما هم دیوار خواهد بود.»(تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶)

این شیوه رقابت با تفکر حاکم بر لیبرال دموکراسی غرب چه تفاوتی دارد.؟!

جناب آقای روحانی اگر در برجام و اعتماد به کدخدا از گفتمان انقلابی و رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم انقلاب فاصله گرفتید حداقل بگذارید مسلمات تاریخ اسلام فدای اهداف مقاصد سیاسی نشود. نتیجه پیمان شکنی کفار فتح مکه شد نه بتن ریزی تاسیسات هسته ای!

نکته آخر خطاب به دلسوزان انقلاب اسلامی و ایران اسلامی که گاهی به بهانه گلایه از یکدیگر دچار تفرقه و چند صدایی می شوند و نمونه بارز آن انتخاب ریاست جمهوری و  دغدغه‌های  مرحوم حضرت آیت الله مهدوی کنی بخاطر عهد شکنی بعضی خواص که باعث شکست دکتر قالیباف مدیر جهادی و پیش کسوت جهاد و شهادت و جبهه اصولگرایی شدند.

بیانات رهبر معظم انقلاب را در خصوص تحریف سیره اهل بیت علیهم السلام یادآوری می کنم تا شاید بعضی که خواب غفلت و دنیا طلبی هستند یا خود را به خواب زده اند بیدار شوند.

رهبر معظم انقلاب در سخنانی با طرح این سئوال که می گویند که چرا با آمریکا مذاکره نمی کنید؟ امیر المومنین هم مذاکره کرد و امام حسین (ع) هم مذاکره کرد. خب این‌ها (طرح پرسش ها) نشان دهنده سهل اندیشی است. نشان دهنده نرسیدن به عمق مسئله است. امیر المومنین علیه السلام که با زبیر یا امام حسین علیه السلام که با ابن سعد حرف می زند آنها را نصیحت می کند، بحث مذاکره به معنای امروزی نیست، مذاکره  امروزی یعنی معامله، یعنی یک چیزی بده و یک چیزی بگیر.»

ایشان تاکید می کنند: « امیر المومنین(ع) با زبیر معامله می کرد؟! یک چیزی بده و یک چیزی بگیر. امام حسین(ع) با ابن سعد معامله می کرد؟ که یک چیزی بدهند و چیزی بگیرند. این بود؟ تاریخ را اینجور می فهمید؟ زندگی ائمه را اینطور تحلیل می کنید؟ امام حسین(ع) رفت نهیب زد و نصحیت کرد که از خدا بترس.»

از خدا بترسیم انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت و شهادت همه انبیاء و اولیاء الهی و صدیقین و شهدا را فدای اهداف و مقاصد سیاسی نکنیم

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند