بدون نظر
 
یادداشت/
نبش قبر تئوری مرده اصلاح طلبان در شهرستان تربت حیدریه معنا و مفهومی ندارد
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
تئوری اصلاحطلبی تندرو، یک تئوری مرده در فرهنگ اصلاحات سیاسی کشور است که متاسفانه در حال زنده شدن است و نبش قبر این تئوری در کشور و بخصوص شهرستان تربت حیدریه مرهون سهل انگاری برخی آقایان واقع شده است.

به گزارش تابان تربت، دعوت از فعالین اصلاح طلب و آنهائی که در فتنه 88 نقش موثر و فعالی داشته و در راهپیمائی ها نوک تهاجم علیه اصل ولایت فقیه و مشارکت حداکثری مردم بودند با حضور در ضیافت های افطاری نهاد ریاست جمهوری می تواند کلید ورود و نفوذ این عناصر افراطی خطرناک در بدنه دولت باشد.

 

سابقه تندروی این عناصر نشان داده که آنها تا حد فروپاشی نظام هم پیش رفته اند و هیچ ابای از آن ندارند و حال با این مقدمه چه توقعی می رود که برخی مسئولین در کشور با دعوت این عناصر در ضیافت های افطاری بدنبال احیای دوباره این تفکر خطرناک باشند.

 

براستی حقیقت و ماهیت این پروزه خطرناک درون اعتدالی که به نبش قبر اصلاحات تندرو منجر شده چیست؟ حقیقت طرفداری از این تئوری که درون گفتمان اعتدال استتار شده چیست؟

 

خط طرفداران ولایت و ارزشی در کشور و بخصوص شهرستان تربت حیدریه این گونه اقدامات را بر نمی تابد و بارها به مسئولین اعتدال این تذکر را داده که ما مخالف تضارب آرا و افکار در کشور و بخصوص شهرستان نیسیت، لکن نقش قبر اصلاحات چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد ؟

 

حضور اصلاحطلبان تندرو با توانی که اعتدالیون در اختیار انان می گذارند آینده خطرناکی را نوید می دهد که مسئولین باید هوشیار باشند، هم مسئولین شهرستان و هم مردم شریف و شهید داده و پیشتاز انقلاب و نخبگان مراقب تحرکات این جریانات باشند.

 

سخن آخر:

 

مردم شهرستان تربت حیدریه همگام با سراسر کشور اجازه هیچ گونه فعالیتی به عناصر اصلاحطلب تندرو که با ولایت فقیه زاویه دارند را نخواهند داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد