بدون نظر
 
یادداشت/
نبش قبر تئوری مرده اصلاح طلبان در شهرستان تربت حیدریه معنا و مفهومی ندارد
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
تئوری اصلاحطلبی تندرو، یک تئوری مرده در فرهنگ اصلاحات سیاسی کشور است که متاسفانه در حال زنده شدن است و نبش قبر این تئوری در کشور و بخصوص شهرستان تربت حیدریه مرهون سهل انگاری برخی آقایان واقع شده است.

به گزارش تابان تربت، دعوت از فعالین اصلاح طلب و آنهائی که در فتنه 88 نقش موثر و فعالی داشته و در راهپیمائی ها نوک تهاجم علیه اصل ولایت فقیه و مشارکت حداکثری مردم بودند با حضور در ضیافت های افطاری نهاد ریاست جمهوری می تواند کلید ورود و نفوذ این عناصر افراطی خطرناک در بدنه دولت باشد.

 

سابقه تندروی این عناصر نشان داده که آنها تا حد فروپاشی نظام هم پیش رفته اند و هیچ ابای از آن ندارند و حال با این مقدمه چه توقعی می رود که برخی مسئولین در کشور با دعوت این عناصر در ضیافت های افطاری بدنبال احیای دوباره این تفکر خطرناک باشند.

 

براستی حقیقت و ماهیت این پروزه خطرناک درون اعتدالی که به نبش قبر اصلاحات تندرو منجر شده چیست؟ حقیقت طرفداری از این تئوری که درون گفتمان اعتدال استتار شده چیست؟

 

خط طرفداران ولایت و ارزشی در کشور و بخصوص شهرستان تربت حیدریه این گونه اقدامات را بر نمی تابد و بارها به مسئولین اعتدال این تذکر را داده که ما مخالف تضارب آرا و افکار در کشور و بخصوص شهرستان نیسیت، لکن نقش قبر اصلاحات چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد ؟

 

حضور اصلاحطلبان تندرو با توانی که اعتدالیون در اختیار انان می گذارند آینده خطرناکی را نوید می دهد که مسئولین باید هوشیار باشند، هم مسئولین شهرستان و هم مردم شریف و شهید داده و پیشتاز انقلاب و نخبگان مراقب تحرکات این جریانات باشند.

 

سخن آخر:

 

مردم شهرستان تربت حیدریه همگام با سراسر کشور اجازه هیچ گونه فعالیتی به عناصر اصلاحطلب تندرو که با ولایت فقیه زاویه دارند را نخواهند داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید