بدون نظر
 
یادداشت/
نبش قبر تئوری مرده اصلاح طلبان در شهرستان تربت حیدریه معنا و مفهومی ندارد
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
تئوری اصلاحطلبی تندرو، یک تئوری مرده در فرهنگ اصلاحات سیاسی کشور است که متاسفانه در حال زنده شدن است و نبش قبر این تئوری در کشور و بخصوص شهرستان تربت حیدریه مرهون سهل انگاری برخی آقایان واقع شده است.

به گزارش تابان تربت، دعوت از فعالین اصلاح طلب و آنهائی که در فتنه 88 نقش موثر و فعالی داشته و در راهپیمائی ها نوک تهاجم علیه اصل ولایت فقیه و مشارکت حداکثری مردم بودند با حضور در ضیافت های افطاری نهاد ریاست جمهوری می تواند کلید ورود و نفوذ این عناصر افراطی خطرناک در بدنه دولت باشد.

 

سابقه تندروی این عناصر نشان داده که آنها تا حد فروپاشی نظام هم پیش رفته اند و هیچ ابای از آن ندارند و حال با این مقدمه چه توقعی می رود که برخی مسئولین در کشور با دعوت این عناصر در ضیافت های افطاری بدنبال احیای دوباره این تفکر خطرناک باشند.

 

براستی حقیقت و ماهیت این پروزه خطرناک درون اعتدالی که به نبش قبر اصلاحات تندرو منجر شده چیست؟ حقیقت طرفداری از این تئوری که درون گفتمان اعتدال استتار شده چیست؟

 

خط طرفداران ولایت و ارزشی در کشور و بخصوص شهرستان تربت حیدریه این گونه اقدامات را بر نمی تابد و بارها به مسئولین اعتدال این تذکر را داده که ما مخالف تضارب آرا و افکار در کشور و بخصوص شهرستان نیسیت، لکن نقش قبر اصلاحات چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد ؟

 

حضور اصلاحطلبان تندرو با توانی که اعتدالیون در اختیار انان می گذارند آینده خطرناکی را نوید می دهد که مسئولین باید هوشیار باشند، هم مسئولین شهرستان و هم مردم شریف و شهید داده و پیشتاز انقلاب و نخبگان مراقب تحرکات این جریانات باشند.

 

سخن آخر:

 

مردم شهرستان تربت حیدریه همگام با سراسر کشور اجازه هیچ گونه فعالیتی به عناصر اصلاحطلب تندرو که با ولایت فقیه زاویه دارند را نخواهند داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه