بدون نظر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
میزان رضایتمندی مردم از بیمارستان نهم دی تربت حیدریه افزایش یافت
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۷ ق.ظ
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: : با اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایتمندی از خدمات ارائه شده در بیمارستان نهم دی از 54 درصد در سال 92 به 70 درصد در سال 93 افزایش یافت.

به گزارش تابان تربت به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دکتر سید حسین خادمی در حاشیه مراسم بهره برداری از بخش زنان بیمارستان نهم دی تربت حیدریه افزود: 60 درصد اعزام های بیماران از شهرستان به مشهد به خاطر نبود بخش MRI می باشد که با بهره برداری از MRI بیمارستان نهم دی این مشکل شهرستان نیز برطرف خواهد شد.

وی اظهار کرد: مجوزتاسیس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه صادر شده است که در ارتقای سطح پژوهشی شهرستان تأثیر گذارخواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بیان کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایتمندی از خدمات ارائه شده در بیمارستان نهم دی از 54 درصد در سال 92 به 70 درصد در سال 93 رسیده است.

در ادامه رئیس بیمارستان نهم دی گفت: مراجعات بیماران به کلینیک تخصصی بیمارستان افزایش سه برابری داشته است و در این مدت به 42 هزار نفر از مردم شهرستان  در این بیمارستان خدمات رسانی شده است.

دلیری افزود: کلینیک ودستگاه فیکو چشم پزشکی با هزینه ای بالغ بر 2میلیارد و دویست میلیون یال در محل کلینیک تخصصی شماره یک مورد بهره برداری قرار گرفته است.

نماینده مردم تربت حیدریه هم طی سخنانی اظهار کرد: بیشتر سعی و تلاش دانشگاه باید بر اجرای پروژه های پردیس و بیمارستان در حال ساخت امام حسین(ع) باشد و در بهسازی این بیمارستان نیز به بحث مقاوم سازی و اجرای اصولی و زیربنایی پروژه ها توجه ویژه شود.

ابوالقاسم خسروی خاطرنشان کرد: دانشگاه باید در بحث جذب اعضای هیئت علمی جدید و همچنین ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی فعال تر عمل کرده و در سال 94 این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

گفتنی است در پایان این جلسه نماینده بانوان دانشگاه از مسئولان حاضر در جلسه خواست تا نگاه ویژه ای به مسایل و مشکلات بانوان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند.

در راستای برنامه های طرح تحول نظام سلامت و ارتقاء کیفیت هتلینگ، بخش زنان بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی با هزینه ای بالغ بر 850 میلیون ریال با حضور نماینده  مردم شهرستان های تربت حیدریه ،زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی، حسن فتحی نیا معاون استاندار و فرماندار شهرستان، شهردار، رئیس و معاونین ،مدیران دانشگاه علوم پزشکی  مورد بهره برداری قرارگرفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود