بدون نظر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
میزان رضایتمندی مردم از بیمارستان نهم دی تربت حیدریه افزایش یافت
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۷ ق.ظ
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: : با اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایتمندی از خدمات ارائه شده در بیمارستان نهم دی از 54 درصد در سال 92 به 70 درصد در سال 93 افزایش یافت.

به گزارش تابان تربت به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دکتر سید حسین خادمی در حاشیه مراسم بهره برداری از بخش زنان بیمارستان نهم دی تربت حیدریه افزود: 60 درصد اعزام های بیماران از شهرستان به مشهد به خاطر نبود بخش MRI می باشد که با بهره برداری از MRI بیمارستان نهم دی این مشکل شهرستان نیز برطرف خواهد شد.

وی اظهار کرد: مجوزتاسیس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه صادر شده است که در ارتقای سطح پژوهشی شهرستان تأثیر گذارخواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بیان کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایتمندی از خدمات ارائه شده در بیمارستان نهم دی از 54 درصد در سال 92 به 70 درصد در سال 93 رسیده است.

در ادامه رئیس بیمارستان نهم دی گفت: مراجعات بیماران به کلینیک تخصصی بیمارستان افزایش سه برابری داشته است و در این مدت به 42 هزار نفر از مردم شهرستان  در این بیمارستان خدمات رسانی شده است.

دلیری افزود: کلینیک ودستگاه فیکو چشم پزشکی با هزینه ای بالغ بر 2میلیارد و دویست میلیون یال در محل کلینیک تخصصی شماره یک مورد بهره برداری قرار گرفته است.

نماینده مردم تربت حیدریه هم طی سخنانی اظهار کرد: بیشتر سعی و تلاش دانشگاه باید بر اجرای پروژه های پردیس و بیمارستان در حال ساخت امام حسین(ع) باشد و در بهسازی این بیمارستان نیز به بحث مقاوم سازی و اجرای اصولی و زیربنایی پروژه ها توجه ویژه شود.

ابوالقاسم خسروی خاطرنشان کرد: دانشگاه باید در بحث جذب اعضای هیئت علمی جدید و همچنین ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی فعال تر عمل کرده و در سال 94 این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

گفتنی است در پایان این جلسه نماینده بانوان دانشگاه از مسئولان حاضر در جلسه خواست تا نگاه ویژه ای به مسایل و مشکلات بانوان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند.

در راستای برنامه های طرح تحول نظام سلامت و ارتقاء کیفیت هتلینگ، بخش زنان بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی با هزینه ای بالغ بر 850 میلیون ریال با حضور نماینده  مردم شهرستان های تربت حیدریه ،زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی، حسن فتحی نیا معاون استاندار و فرماندار شهرستان، شهردار، رئیس و معاونین ،مدیران دانشگاه علوم پزشکی  مورد بهره برداری قرارگرفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد