بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه
میدان دادن به جوانان مومن و انقلابی مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۰ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: به فعلیت رساندن استعدادهای نهفته کشور، در کنار میدان دادن به جوانان مومن، انقلابی و جهادی مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور را برطرف می کند و این بهترین راهبردی است که معلمان می توانند در کلاس آموزش بدهند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در همایش هفته معلم اظهار کرد: هر آنچه که امروز به آن دست یافتیم اعم از پیشرفت های علمی، اقتصادی و آموزشی همه مرهون تلاش معلمانی است که با مجاهدت های شبانه روزی خود نیروی انسانی کارآمد و مدیر برای نظام اسلامی تربیت کردند.

 

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران بعنوان ام القری جهان اسلام کانون توجهات شرق و غرب عالم قرار گرفته و برای ادامه این مسیر نیازمند روحیه جهادی و انقلابی در سطوح مختلف جامعه هستیم و انتقال این روحیات از طریق معلمان و اساتید دانشگاهی محقق می شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: به فعلیت رساندن استعدادهای نهفته کشور، در کنار میدان دادن به جوانان مومن، انقلابی و جهادی مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور را برطرف می کند و این بهترین راهبردی است که معلمان می توانند در کلاس آموزش بدهند.

 

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه ۳۲ هزا و ۶۷۰ نفر از جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهرستان تربت حیدریه را دانش آموزان تشکیل داده اند، افزود: با توجه به کمبودها، معلمان این خطه همچون سایر معلمین اقضی نقاط کشور با عشق و علاقه به تدریس و تربیت دانش آموزان نیز مشغولند.

 

سعید نیرویی گفت: در حاتل حاضر ۲۵۰۰ معلم در شهرستان تربت حیدریه در ۲۵۶ آموزشگاه مشغول تدریس هستند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه