بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
مکتب شهید سلیمانی هندسه قدرت جهان را به نفع اسلام تغییر داد
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۹ ب.ظ
 
سرهنگ ناصری موحد گفت: شهادت سردار سلیمانی و مکتب این شهید عزیز هندسه قدرت جهان را به نفع اسلام تغییر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرهنگ احمد ناصری موحد فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج تربت حیدریه در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد شهید سلیمانی که در هیئت ثارالله این شهر برگزار شد؛ گفت: ۱۹ دی ماه ۵۶ قیام مردم قم، ۹ دی ماه قیام مردم ولایتمدار تربت حیدریه و ۹ دی ۸۸ خروش مردم بصیر دلاور و فتنه شناس ایران اسلامی در حمایت از ولایت و حادثه اندوه بار و داغ سنگینی که هیچ وقت از دل جبهه مقاومت و جهان اسلام و ما ایرانی ها زدوده نخواهد شد و آن شهادت محبوب دلها شهید سلیمانی و نهایتا چهلم شهادت فخر ایران زمین و پدر هسته ای ایران شهید محسن فخری زاده، این ایام را به دهه بصیرت تبدیل کرده است.

وی تصریح کرد: مهمترین رکن استمرار این انقلاب با ولایت مهدی موعود علیه السلام چیزی جز حضور در صحنه و دفاع از ولایت نیست.

وی با بیان اینکه انقلاب ما با چراغ مه شکن ولایت پذیری و ولایت مداری استمرار دارد، افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سه مدال افتخار نه در زمان حیات بلکه بعد از شهادت به گردن حاج قاسم سلیمانی انداختند و شهید سلیمانی را قهرمان ملت ایران، امت اسلام و قهرمان شکستن قدرت آمریکا عنوان کردند.

ناصری موحد بیان داشت: یادتان هست در فتنه ۸۸ عده ای شعاری سر می دادند که نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران؟ آن روزها همه هجمه ها به سمت سردار عزیز ما بود که شما در بیرون مرزها چه می خواهید؟ حالا چه شد که ۲۵ میلیون نفر در تشییع پیکر پاک این بزرگوار شرکت کردند‌؟ چه شده که پس از گذشت یکسال از شهادت این سردار عزیز هنوز بغض در گلو داریم؟ این محبوبیت از کجا آمد؟

فرمانده ناحیه بسیج سپاه تربت حیدریه افزود: آن چیزی که موجب شد ما امروز داغ بزرگ حاج قاسم در دلمان باشد، چیزی نیست جز فطرت پاک او، شهید سلیمانی دارای فطرتی پاک بود که پیوند با امت و ولایت داشت‌ و مهمترین شاخصه این شهید عزیز مردمداری و ولایتمداری بود.

وی ابراز داشت: امروز داغ ما از ولایت‌شعاری بعضی هاست که در کردار و رفتار آنها ولایت پذیری دیده نمی شود، اما ما راه سردار را در سربازی و دفاع از ولایت تا آخرین قطره خونمان ادامه خواهیم داد.

ناصری گفت: سردار سلیمانی غزه را تجهیز کرد و در جنگ ۵۲ روزه بین اسرائیل و نوار غزه در ۲۰۱۴ باعث شد که دشمن به هدف خود نرسد، در جنگ بعدی تمام گروه های فلسطینی را این شهید عزیز سازماندهی کرد و جنگ انتهایی با اسرائیل را برای دشمنان اسلام بی نتیجه گذاشت و اسرائیل فقط ۴۸ ساعت در نوار غزه دوام آورد.

وی افزود: نشانه های زوال و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی مشهود است و این رژیم دست و پا می‌زند و عملیات های غیر جوانمردانه و مزبورانه ای انجام می دهد و این نشانه زوال آنهاست و به گفته رهبرمان در ۲۵ سال آینده رژیمی به اسم اسرائیل نخواهد ماند.

سرهنگ ناصری افزود: اگر کشوری ضعیف باشد، باجگیران عالم از او باج می‌گیرند وزیر پایشان آن را له می‌کنند و ما این را از تاریخ درس گرفته ایم، ما ملتی هستیم که می خواهیم عزیز بمانیم و با اراده خودمان روی پای خودمان بایستیم و اینها در مکتب حاج قاسم سلیمانی نهفته است‌.

فرمانده ناحیه سپاه بسیج تربت حیدریه گفت: بعضی در داخل رویکرد سازش را مطرح می کنند اما اگر نگاه کنیم خواهیم دید که با همین نگاه چه بلایی سر لیبی و محمد قزافی آمد؛ ما دنبال سازش با قاتلان حاج قاسم سلیمانی نیستیم و باید بیدار باشیم، رهبری فرمودند شرایط امروز کشور ما شرایط جنگ احزاب است و تمام قدرت پوشالی غرب دست به دست داده اند و در مقابل نظام جمهوری اسلامی صف آرایی کرده اند.

انتهای پیم/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد