بدون نظر
 
مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا علیه السلام
موفقیت در گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته است/برخی افراد در داخل کشور راهبرد ها و سیاست های رهبری را ارشادی قلمداد می کنند
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۹ در ۱:۰۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام باقری گفت: بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و امروز برای موفقیت در گام دوم انقلاب باید نگاه ویژه ای به گذشته داشته باشبم و در هر کجا موفق بودیم از آن استفاده و هر زمان اشتباه کردیم از آن درس بگیریم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام باقری مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در جمع هادیان سیاسی شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: برای یک جامعه موفق که می خواهد به رشد و کمال برسد باید ابزار لازم فراهم و ظرفیت های بالقوه آن به فعلیت برسد.

وی تصریح کرد: بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و امروز برای موفقیت در گام دوم انقلاب باید نگاه ویژه ای به گذشته داشته باشبم و در هر کجا موفق بودیم از آن استفاده و هر زمان اشتباه کردیم از آن درس بگیریم.

باقری اضافه کرد: در ۴۲ سال گدشته ۸ سال جنگ سخت نظامی و دوران دفاع مقدس را بر این کشور تحمیل کردند و این دوران با افتخار به گنجینه ای بزرگ برای انسان های عاشق برای رسیدن به خدا تبدیل شد و عقلای جامعه می توانند از آن استفاده کنند.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس همه مردم با هر گرایش و سلیقه ای و با هر سن و سالی در جنگی حضور یافتند که یک طرف آن بلوک غرب و شرق و همه دنیا ایستاده بودند و طرف دیگر آن جمهوری اسلامی با اندک امکانات و تجهیزات بود، اما با توکل به خدا و انفاس امام راحل و پشتیبانی مردم با اقتدار پشت سر گذاشته شد.

وی افزود: امروز باید همین الگو توسط مسوولان کشور در اقتصاد پایه ریزی شود و همه مردم در جهاد اقتصادی و با تمام ظرفیت تلاش کنند چرا که نیروی انسانی توانمند و جوان متخصص در کشور فراوان داریم.

باقری بیان داشت: امروز اگر قرار باشد اقتصاد کشور در مسیر مناسب و بالقوه ای قرار بگیرد باید از درون و با تکیه به توان داخلی باشد چرا که منتظر اروپا و امریکا ماندن هیچ فایده ای نداشته و نخواهد داشت.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام گفت: امروز برخی ها در داخل کشور راهبردها و سیاست های رهبری را با نگاه ارشادی دنبال می کنند کما اینکه اگر به توصیه ها و ابلاغات معظم له در حوزه های مختلف عمل می شد وضعیت بهتری داشتیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد