بدون نظر
 
مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا علیه السلام
موفقیت در گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته است/برخی افراد در داخل کشور راهبرد ها و سیاست های رهبری را ارشادی قلمداد می کنند
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۹ در ۱:۰۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام باقری گفت: بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و امروز برای موفقیت در گام دوم انقلاب باید نگاه ویژه ای به گذشته داشته باشبم و در هر کجا موفق بودیم از آن استفاده و هر زمان اشتباه کردیم از آن درس بگیریم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام باقری مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در جمع هادیان سیاسی شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: برای یک جامعه موفق که می خواهد به رشد و کمال برسد باید ابزار لازم فراهم و ظرفیت های بالقوه آن به فعلیت برسد.

وی تصریح کرد: بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و امروز برای موفقیت در گام دوم انقلاب باید نگاه ویژه ای به گذشته داشته باشبم و در هر کجا موفق بودیم از آن استفاده و هر زمان اشتباه کردیم از آن درس بگیریم.

باقری اضافه کرد: در ۴۲ سال گدشته ۸ سال جنگ سخت نظامی و دوران دفاع مقدس را بر این کشور تحمیل کردند و این دوران با افتخار به گنجینه ای بزرگ برای انسان های عاشق برای رسیدن به خدا تبدیل شد و عقلای جامعه می توانند از آن استفاده کنند.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس همه مردم با هر گرایش و سلیقه ای و با هر سن و سالی در جنگی حضور یافتند که یک طرف آن بلوک غرب و شرق و همه دنیا ایستاده بودند و طرف دیگر آن جمهوری اسلامی با اندک امکانات و تجهیزات بود، اما با توکل به خدا و انفاس امام راحل و پشتیبانی مردم با اقتدار پشت سر گذاشته شد.

وی افزود: امروز باید همین الگو توسط مسوولان کشور در اقتصاد پایه ریزی شود و همه مردم در جهاد اقتصادی و با تمام ظرفیت تلاش کنند چرا که نیروی انسانی توانمند و جوان متخصص در کشور فراوان داریم.

باقری بیان داشت: امروز اگر قرار باشد اقتصاد کشور در مسیر مناسب و بالقوه ای قرار بگیرد باید از درون و با تکیه به توان داخلی باشد چرا که منتظر اروپا و امریکا ماندن هیچ فایده ای نداشته و نخواهد داشت.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام گفت: امروز برخی ها در داخل کشور راهبردها و سیاست های رهبری را با نگاه ارشادی دنبال می کنند کما اینکه اگر به توصیه ها و ابلاغات معظم له در حوزه های مختلف عمل می شد وضعیت بهتری داشتیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت