بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
موشک های بالستیک و توان بازدارنده ایران قابل مذاکره نیست/ روز به روز فضا برای رژیم غاصب صهیونیستی ناامن تر می شود
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به ذوق زدگی غربی ها برای ورود به بازار اقتصادی و سیاسی ایران افزود: درپشت صحنه سفر هیئت آلمانی و فرانسوی و همچنین درخواست راه اندازی سفارت انگلستان در تهران اهدافی نهفته است که به نفع ملت و نظام ایران نیست.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: غربی ها در یک اقدام سریع و با ذوق زدگی، قطعنامه ای را با پیش نویس آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رساندند تا اهداف جبهه استکبار بنحوی تامین شود.

 

شریعتی تبار اذعان داشت: متن برجام باید ساز و کار قانونی خود را طی کند و مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی در خصوص منافع ملت و نظام ایران تصمیم نهایی را می گیرند.

 

وی خطاب به غربی ها افزود: اگر فکر می کنید که با یک جمع بندی در متن برجام موجودیت رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل تامین می شود کور خواندید و این را بدانید که مبارزه با اسرائیل و استکبار آرمان اصلی انقلاب اسلامی است و هر روز بر ناامنی این غده سرطانی افزوده خواهد شد.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی گفت: آمریکا قطعاً در مذاکرات هسته ای قصد خدعه و دبه درآوردن دارد، چرا که این رفتار و کردار در سابقه و کارنامه آنها به مراتب در طول تاریخ ثبت و ضبط شده است.

 

شریعتی تبار شکوفائی اقتصاد کشور را مستلزم همدلی و تغییر در ساختارها دانست و افزود: نباید اوضاع اقتصادی کشور را به این متن برجام گره زد و باید با توکل به خدا و اتکا به نیروهای مومن و انقلابی و میدان دادن به آنها و همچنین حمایت از تولید و سرمایه ایرانی روز به روز اقتصاد خود را قوی تر کنیم.

 

امام جمعه تربت حیدریه تصریح کرد: تا زمانی که ملت ایران بر آرمانهای خود استوار باشد جبهه استکبار با خدعه و نیرنگ و توطئه به دنبال فروپاشی نظام اسلامی ایران خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد