بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
موشک های بالستیک و توان بازدارنده ایران قابل مذاکره نیست/ روز به روز فضا برای رژیم غاصب صهیونیستی ناامن تر می شود
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به ذوق زدگی غربی ها برای ورود به بازار اقتصادی و سیاسی ایران افزود: درپشت صحنه سفر هیئت آلمانی و فرانسوی و همچنین درخواست راه اندازی سفارت انگلستان در تهران اهدافی نهفته است که به نفع ملت و نظام ایران نیست.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: غربی ها در یک اقدام سریع و با ذوق زدگی، قطعنامه ای را با پیش نویس آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رساندند تا اهداف جبهه استکبار بنحوی تامین شود.

 

شریعتی تبار اذعان داشت: متن برجام باید ساز و کار قانونی خود را طی کند و مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی در خصوص منافع ملت و نظام ایران تصمیم نهایی را می گیرند.

 

وی خطاب به غربی ها افزود: اگر فکر می کنید که با یک جمع بندی در متن برجام موجودیت رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل تامین می شود کور خواندید و این را بدانید که مبارزه با اسرائیل و استکبار آرمان اصلی انقلاب اسلامی است و هر روز بر ناامنی این غده سرطانی افزوده خواهد شد.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی گفت: آمریکا قطعاً در مذاکرات هسته ای قصد خدعه و دبه درآوردن دارد، چرا که این رفتار و کردار در سابقه و کارنامه آنها به مراتب در طول تاریخ ثبت و ضبط شده است.

 

شریعتی تبار شکوفائی اقتصاد کشور را مستلزم همدلی و تغییر در ساختارها دانست و افزود: نباید اوضاع اقتصادی کشور را به این متن برجام گره زد و باید با توکل به خدا و اتکا به نیروهای مومن و انقلابی و میدان دادن به آنها و همچنین حمایت از تولید و سرمایه ایرانی روز به روز اقتصاد خود را قوی تر کنیم.

 

امام جمعه تربت حیدریه تصریح کرد: تا زمانی که ملت ایران بر آرمانهای خود استوار باشد جبهه استکبار با خدعه و نیرنگ و توطئه به دنبال فروپاشی نظام اسلامی ایران خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود