بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
موشک های بالستیک و توان بازدارنده ایران قابل مذاکره نیست/ روز به روز فضا برای رژیم غاصب صهیونیستی ناامن تر می شود
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به ذوق زدگی غربی ها برای ورود به بازار اقتصادی و سیاسی ایران افزود: درپشت صحنه سفر هیئت آلمانی و فرانسوی و همچنین درخواست راه اندازی سفارت انگلستان در تهران اهدافی نهفته است که به نفع ملت و نظام ایران نیست.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: غربی ها در یک اقدام سریع و با ذوق زدگی، قطعنامه ای را با پیش نویس آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رساندند تا اهداف جبهه استکبار بنحوی تامین شود.

 

شریعتی تبار اذعان داشت: متن برجام باید ساز و کار قانونی خود را طی کند و مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی در خصوص منافع ملت و نظام ایران تصمیم نهایی را می گیرند.

 

وی خطاب به غربی ها افزود: اگر فکر می کنید که با یک جمع بندی در متن برجام موجودیت رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل تامین می شود کور خواندید و این را بدانید که مبارزه با اسرائیل و استکبار آرمان اصلی انقلاب اسلامی است و هر روز بر ناامنی این غده سرطانی افزوده خواهد شد.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی گفت: آمریکا قطعاً در مذاکرات هسته ای قصد خدعه و دبه درآوردن دارد، چرا که این رفتار و کردار در سابقه و کارنامه آنها به مراتب در طول تاریخ ثبت و ضبط شده است.

 

شریعتی تبار شکوفائی اقتصاد کشور را مستلزم همدلی و تغییر در ساختارها دانست و افزود: نباید اوضاع اقتصادی کشور را به این متن برجام گره زد و باید با توکل به خدا و اتکا به نیروهای مومن و انقلابی و میدان دادن به آنها و همچنین حمایت از تولید و سرمایه ایرانی روز به روز اقتصاد خود را قوی تر کنیم.

 

امام جمعه تربت حیدریه تصریح کرد: تا زمانی که ملت ایران بر آرمانهای خود استوار باشد جبهه استکبار با خدعه و نیرنگ و توطئه به دنبال فروپاشی نظام اسلامی ایران خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد مطالبه گری باید منطقی و سازنده و با حفظ وحدت جامعه اسلامی باشد/عدم رعایت مسایل بهداشتی حق الناس است