بدون نظر
 
موشک اتمی اسرائیل پس از شلیک، ۷ دقیقه طول خواهد کشید تا به ایران برسد اما ما می توانیم در طول ۱۰ ثانیه تأسیسات اتمی اسرائیل را بزنیم
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۲ ب.ظ
 
حجت الاسلام والمسلمین طائب گفت: در متن توافق نامه آمده اگر ایران موشک خاص هسته ای بسازد تهدید کننده است که این متن قابل تفسیر است که همه موشک های ایران قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارند پس ایران قصد تخریب را دارد؛ باید صبر کرد این شیطنت 5 ماه دیگر مشخص خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین طائب گفت: در متن توافق نامه آمده اگر ایران موشک خاص هسته ای بسازد تهدید کننده است که این متن قابل تفسیر است که همه موشک های ایران قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارند پس ایران قصد تخریب را دارد؛ باید صبر کرد این شیطنت 5 ماه دیگر مشخص خواهد شد.

به گزارش «انتخاب» حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب، رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار در مدرسه محمودیه کرمان با اشاره به موضوع هسته ای گفت: شورای امنیت قطعنامه ای الزام آور برای همه کشور ها دارد و بند 7 آن نیز بسیار مهم است؛ در بند 7 قطعنامه شورای امنیت آمده است چنانچه کشوری یا گروهی خطری برای جامعه جهانی باشد بر همه کشور ها لازم است در مقابل او بایستند؛ برای اثبات اینکه کشوری چنین خطری دارد باید ثابت شود که آن کشور بی منطق، تمامیت خواه و کشتارگر هستند.

استاد درس خارج حوزه علمیه قم گفت: پس از پیروزی انقلاب استکبار تلاش کرد تا ایران مشمول بند 7 شود؛ امام خمینی(ره) گفت می خواهیم انقلاب خود را صادر کنیم که اینجا تمامیت خواهی ایران ثابت شد؛ صدام آمد چندین شهر ما را گرفت و شورای امنیت برای اتمام جنگ قطعنامه تصویب کرد که اگر آن را می پذیرفتیم دشمن جلوتر می آمد بنابراین بی منطق هم شناخته شدیم.

وی ادامه داد: در پایان جنگ عوامل داخلی و خارجی باعث شدند که ادامه جنگ به معنای کشتار طلبی ایران شود و ادامه دهنده آن ایران شناخته شود؛ منتظری به امام(ره) گفت پاسخ این خون ها را چه کسی می خواهد بدهد؛ نزدیک بود به علت کشتارطلبی مشمول قطعنامه بند 7 شویم که امام خمینی(ره) با قبول قطعنامه کشور را از دهان دشمن در آورد.

حجت الاسلام والمسلمین طائب اظهار داشت: در زمان حاضر نیز جمهوری اسلامی موشک ساخت و تأسیسات هسته ای راه انداخت که اعلام کردند ایران در حال ساخت بمب اتم است؛ با تدبیر مقام معظم رهبری آژانس مجبور به بازرسی شد و اعلام کرد که ایران هیچ تأسیساتی برای بمب ندارد اما وقتی استکبار دید گزارش به نفعش نیست اعلام کردند که احتمال ساخت بمب اتم زیاد است و این احتمال کشتارطلبی را ثابت نمی کند.

وی اظهار داشت: مذاکرات شروع شد تا احتمال این که ایران قصد ساخت بمب اتم را دارد از بین برود اما از آن جا که آمریکا خود را در مذاکرات نمی دید گفت اگر ایران بمب اتم نداشت من را در مذاکرات راه می داد؛  در نتیجه پای آمریکا را هم به مذاکرات باز کردیم.

رییس قرارگاه فرهنگی عمار گفت: در انتخابات سال 92 آقای روحانی وعده داد با برنامه هایی که دارد در مدت زمانی مشخص مشکلات اقتصادی را حل خواهد کرد و گفت دنیا کدخدا دارد و با کدخدا صحبت می کنم تا تحریم ها برداشته شود؛ وی رأی آورد رهبر انقلاب اجازه مذاکره را به وی داد اما تأکید کرد فقط در موضوع هسته ای در حد وزیر خارجه مذاکره شود.

وی ادامه داد: در ژنو یک، تأسیساتی که احتمال ساخت بمب اتم در آن ها بود تعطیل شد و اوباما اعلام کرد ما بردیم چون تهدید بمب اتم ایران را برداشتیم؛ اسرائیل گفت بمب اتم بهانه بود این ها می توانند با موشک های خود ما را تهدید کنند پس از آن بود که اوباما با بهانه ها واهی مذاکرات ژنو یک را بی نتیجه گذاشت.

وی اظهار داشت: بعضی ها می گویند در این مذاکرات ایران را فروختند؛ باید دید اگر حزب الله، حماس و سوریه از دست جمهوری اسلامی گرفته شد، آن گاه کشور فروخته شده به اسرائیل حمله خواهد کرد؛ تنها کشوری که به ما حمله اتمی خواهد کرد رژیم صهیونیستی است که اگر موشک اتمی شلیک کند 7 دقیقه طول خواهد کشید تا به ایران برسد اما ایران از جنوب لبنان، نوار غزه و کرانه باختری می تواند در طول 10 ثانیه تأسیسات اتمی اسرائیل را بزند تا انفجار هسته ای تل آویو را نابود کند.

رییس شورای مرکزی قرار گاه عمار گفت: دشمن در مذاکرات به دنبال این بود که حماس و حزب الله را از ایران بگیرد و اما ما دنبال موضوع هسته ای بودیم که این دو خط هیچ گاه به هم نرسید و نتیجه ای برای آن ها حاصل نشد؛ با موقعیتی که حماس و حزب الله دارند اگر موشکی از اسرائیل به سمت ایران بیاید قبل از اینکه به ایران برسد اسرائیل نابود شده است.

وی تأکید کرد: در متن توافق نامه آمده اگر ایران موشک خاص هسته ای بسازد تهدید کننده است که این متن قابل تفسیر است که همه موشک های ایران قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارند پس ایران قصد تخریب را دارد؛ باید صبر کرد این شیطنت 5 ماه دیگر مشخص خواهد شد.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه