بدون نظر
 
با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی:
موسسه خیریه حضرت زکیه(س) در تربت حیدریه افتتاح شد
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در ۹:۳۰ ق.ظ
 
موسسه خیریه نگهداری از ایتام حضرت زکیه(س) در تربت حیدریه با حضور مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی، مسئولان شهرستانی و جمعی از خیرین و نیکوکاران افتتاح شد.

به گرارش تابان تربت، رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه در این خصوص در گفتگو با خبرنگاران اذعان کرد: 1200 متر زمین این مرکز خیریه، توسط خیر و بانوی نیکوکار تربتی وقف نگهداری از ایتام و کودکان بی سرپرست شده و در ادامه توسط خیرین در مشارکتی خداپسندانه احداث شد.

 

داریوش وکیلی افزود: این بنای خیر در 5 طبقه و با امکانات و تجهیزات مدرن و با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال توسط خیرین شهر تربت حیدریه برای نگهداری از ایتام احداث شده است.

 

وی گفت: نگهداری از ایتام و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست از جمله سفارش های دین مبین اسلام است که تاکید زیادی نیز در آموزه های این دین مبین بر آن شده و درهمین راستا این مرکز از 40 دختر یتیم و بی سرپرست نگهداری می کند.

 

رئیس بهزیستی تربت حیدریه اظهار داشت: توجه به برنامه های تربیتی و آموزشی و آماده سازی کودکان برای حضوری فعال در جامعه از جمله در حوزه اشتغال و ازدواج مهمترین برنامه هائی است که در این مراکز به ایتام ارائه می شود.

 

وکیلی تصریح کرد: اولویت نخست بهزیستی برای کودکان بی سرپرست و بد سرپرست محیط خانواده و بستگان نزدیک است و در صورتی که این مهم تحقق نیابد فرزند خواندگی به صورت امین موقت و دائمی از دیگر راهکارها به شمار می رود.

 

رئیس بهزیستی تربت حیدریه موسسات خیریه در این شهرستان را کمک شایانی برای محرومین و نیازمندان دانست و افزود: خیرین و نیکوکاران با راه اندازی ۸ موسسه خیریه ضمن نگهداری از معلولین، ایتام و سالمندان در زمینه اشتغال و تامین جهیزیه حضوری فعال دارند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات