بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مواضع امامت جامعه اسلامی باید در جایگاه نماز جمعه تبیین و گفتمان سازی شود
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: حضور مردم در نماز های عبادی و سیاسی جمعه بعنوان حمایت همه جانبه از نظام اسلامی مطرح است و این حمایت بر امت اسلامی نیز واجب است.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از نعمت هایی که خدا به این ملت هدیه داد اقامه نماز جمعه در سراسر کشور بود که آثار و برکات زیادی برای کشور بهمراه داشته است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی افزود: حفظ و تقویت اصل نظام و ارکان انقلاب اسلامی از دیگر شاخصه های جایگاه نماز جمعه است بطوریکه نباید طوری سخن گفته شود که در جامعه شک و تردید نیز بوجود بیاورد‌.

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: نماز جمعه باید وحدت آفرین و وحدت بخش باشد و همه سلایق سیاسی و جناحها و گروهها در آن حضور دارند زیرا همه به دنبال ذکر خدا و اجرای دستور الهی هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است