بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مواضع امامت جامعه اسلامی باید در جایگاه نماز جمعه تبیین و گفتمان سازی شود
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: حضور مردم در نماز های عبادی و سیاسی جمعه بعنوان حمایت همه جانبه از نظام اسلامی مطرح است و این حمایت بر امت اسلامی نیز واجب است.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از نعمت هایی که خدا به این ملت هدیه داد اقامه نماز جمعه در سراسر کشور بود که آثار و برکات زیادی برای کشور بهمراه داشته است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی افزود: حفظ و تقویت اصل نظام و ارکان انقلاب اسلامی از دیگر شاخصه های جایگاه نماز جمعه است بطوریکه نباید طوری سخن گفته شود که در جامعه شک و تردید نیز بوجود بیاورد‌.

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: نماز جمعه باید وحدت آفرین و وحدت بخش باشد و همه سلایق سیاسی و جناحها و گروهها در آن حضور دارند زیرا همه به دنبال ذکر خدا و اجرای دستور الهی هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند