بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مواضع امامت جامعه اسلامی باید در جایگاه نماز جمعه تبیین و گفتمان سازی شود
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: حضور مردم در نماز های عبادی و سیاسی جمعه بعنوان حمایت همه جانبه از نظام اسلامی مطرح است و این حمایت بر امت اسلامی نیز واجب است.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از نعمت هایی که خدا به این ملت هدیه داد اقامه نماز جمعه در سراسر کشور بود که آثار و برکات زیادی برای کشور بهمراه داشته است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی افزود: حفظ و تقویت اصل نظام و ارکان انقلاب اسلامی از دیگر شاخصه های جایگاه نماز جمعه است بطوریکه نباید طوری سخن گفته شود که در جامعه شک و تردید نیز بوجود بیاورد‌.

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: نماز جمعه باید وحدت آفرین و وحدت بخش باشد و همه سلایق سیاسی و جناحها و گروهها در آن حضور دارند زیرا همه به دنبال ذکر خدا و اجرای دستور الهی هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس