بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مواضع امامت جامعه اسلامی باید در جایگاه نماز جمعه تبیین و گفتمان سازی شود
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: حضور مردم در نماز های عبادی و سیاسی جمعه بعنوان حمایت همه جانبه از نظام اسلامی مطرح است و این حمایت بر امت اسلامی نیز واجب است.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از نعمت هایی که خدا به این ملت هدیه داد اقامه نماز جمعه در سراسر کشور بود که آثار و برکات زیادی برای کشور بهمراه داشته است.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از اصول حاکم در نماز عبادی سباسی جمعه، تبیین و گفتمان سازی سیره و روش و مواضع امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی افزود: حفظ و تقویت اصل نظام و ارکان انقلاب اسلامی از دیگر شاخصه های جایگاه نماز جمعه است بطوریکه نباید طوری سخن گفته شود که در جامعه شک و تردید نیز بوجود بیاورد‌.

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: نماز جمعه باید وحدت آفرین و وحدت بخش باشد و همه سلایق سیاسی و جناحها و گروهها در آن حضور دارند زیرا همه به دنبال ذکر خدا و اجرای دستور الهی هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی بزرگترین همایش تشیع و استکبار ستیزی جهان اسلام است فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه