بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مهمترین مسئله در انقلاب، ثبات قدم در اصول و پایبندی به ارزشهای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه، مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی با شعائر و شعارهای خود زنده و پویاست و بواسطه همین شعارها همچنان در راه توسعه و پیشرفت و رسیدن به اهداف متعالی انقلاب قدم بر می دارد.

 

وی مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی بر مدار ارزشهای دینی و اتکا به خداوند متعال در سنگرهای معنوی مساجد با محوریت روحانیت به پاخواسته و در سایه حیات معنوی امت اسلامی با درس گرفتن از نهضت حسینی به پیروزی رسید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم این موفقیت ها و پیروزی ها را تا رسبدن به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی تداوم بخشیم مهمترین راهبرد آن پایبندی به اصول و ارزشهای دینی است.

 

وی از استکبار ستیزی بعنوان دومین اصل انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: لازمه این اصل از اصول انقلاب رصد و شناسایی تقشه ها و توطئه های مستکبران و نظام سلطه و اقدام به موقع و موثر است که باید در تک تک آحاد جامعه و نسلهای آینده انقلاب این اصل همچنان تثبیت و نهادینه شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: سومین شاخصه اساسی انقلاب اسلامی دفاع از مظلومان و محرومان عالم است و برای دفاع از این اصل در هر نقطه ای که لازم باشد نظام اسلامی ایران حاضر خواهد شد.

انتهای پیم/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است