بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مهمترین مسئله در انقلاب، ثبات قدم در اصول و پایبندی به ارزشهای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه، مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی با شعائر و شعارهای خود زنده و پویاست و بواسطه همین شعارها همچنان در راه توسعه و پیشرفت و رسیدن به اهداف متعالی انقلاب قدم بر می دارد.

 

وی مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی بر مدار ارزشهای دینی و اتکا به خداوند متعال در سنگرهای معنوی مساجد با محوریت روحانیت به پاخواسته و در سایه حیات معنوی امت اسلامی با درس گرفتن از نهضت حسینی به پیروزی رسید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم این موفقیت ها و پیروزی ها را تا رسبدن به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی تداوم بخشیم مهمترین راهبرد آن پایبندی به اصول و ارزشهای دینی است.

 

وی از استکبار ستیزی بعنوان دومین اصل انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: لازمه این اصل از اصول انقلاب رصد و شناسایی تقشه ها و توطئه های مستکبران و نظام سلطه و اقدام به موقع و موثر است که باید در تک تک آحاد جامعه و نسلهای آینده انقلاب این اصل همچنان تثبیت و نهادینه شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: سومین شاخصه اساسی انقلاب اسلامی دفاع از مظلومان و محرومان عالم است و برای دفاع از این اصل در هر نقطه ای که لازم باشد نظام اسلامی ایران حاضر خواهد شد.

انتهای پیم/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای طرح های آبخیزداری در تربت حیدریه