بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مهمترین مسئله در انقلاب، ثبات قدم در اصول و پایبندی به ارزشهای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه، مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی با شعائر و شعارهای خود زنده و پویاست و بواسطه همین شعارها همچنان در راه توسعه و پیشرفت و رسیدن به اهداف متعالی انقلاب قدم بر می دارد.

 

وی مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی بر مدار ارزشهای دینی و اتکا به خداوند متعال در سنگرهای معنوی مساجد با محوریت روحانیت به پاخواسته و در سایه حیات معنوی امت اسلامی با درس گرفتن از نهضت حسینی به پیروزی رسید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم این موفقیت ها و پیروزی ها را تا رسبدن به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی تداوم بخشیم مهمترین راهبرد آن پایبندی به اصول و ارزشهای دینی است.

 

وی از استکبار ستیزی بعنوان دومین اصل انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: لازمه این اصل از اصول انقلاب رصد و شناسایی تقشه ها و توطئه های مستکبران و نظام سلطه و اقدام به موقع و موثر است که باید در تک تک آحاد جامعه و نسلهای آینده انقلاب این اصل همچنان تثبیت و نهادینه شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: سومین شاخصه اساسی انقلاب اسلامی دفاع از مظلومان و محرومان عالم است و برای دفاع از این اصل در هر نقطه ای که لازم باشد نظام اسلامی ایران حاضر خواهد شد.

انتهای پیم/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است