بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مهمترین مسئله در انقلاب، ثبات قدم در اصول و پایبندی به ارزشهای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه، مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی با شعائر و شعارهای خود زنده و پویاست و بواسطه همین شعارها همچنان در راه توسعه و پیشرفت و رسیدن به اهداف متعالی انقلاب قدم بر می دارد.

 

وی مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی بر مدار ارزشهای دینی و اتکا به خداوند متعال در سنگرهای معنوی مساجد با محوریت روحانیت به پاخواسته و در سایه حیات معنوی امت اسلامی با درس گرفتن از نهضت حسینی به پیروزی رسید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم این موفقیت ها و پیروزی ها را تا رسبدن به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی تداوم بخشیم مهمترین راهبرد آن پایبندی به اصول و ارزشهای دینی است.

 

وی از استکبار ستیزی بعنوان دومین اصل انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: لازمه این اصل از اصول انقلاب رصد و شناسایی تقشه ها و توطئه های مستکبران و نظام سلطه و اقدام به موقع و موثر است که باید در تک تک آحاد جامعه و نسلهای آینده انقلاب این اصل همچنان تثبیت و نهادینه شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: سومین شاخصه اساسی انقلاب اسلامی دفاع از مظلومان و محرومان عالم است و برای دفاع از این اصل در هر نقطه ای که لازم باشد نظام اسلامی ایران حاضر خواهد شد.

انتهای پیم/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد نبرد تن با تفنگ جهاد کبیر، ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه است/مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است کشف یک تن و ۲۳۹ کیلو گرم مواد مخدر در تربت حیدریه فعالیت های انجام شده در حوزه پدافند غیر عامل مشهود نیست دشمن به دنبال دوقطبی سازی در جامعه است/فتح بیت المقدس در «عملیات بوکمال» شبیه سازی شد مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی فتح افق‌های نو در دانشگاه فرهنگیان است معرفی برند منطقه تربت حیدریه نیازمند شاخصه ای منحصر به فرد است