بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مهمترین مسئله در انقلاب، ثبات قدم در اصول و پایبندی به ارزشهای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه، مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی با شعائر و شعارهای خود زنده و پویاست و بواسطه همین شعارها همچنان در راه توسعه و پیشرفت و رسیدن به اهداف متعالی انقلاب قدم بر می دارد.

 

وی مهمترین مسئله در انقلاب را ثبات قدم در اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست و از اسلامیت و دینمداری، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بعنوان سه اصل اساسی انقلاب یاد کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی بر مدار ارزشهای دینی و اتکا به خداوند متعال در سنگرهای معنوی مساجد با محوریت روحانیت به پاخواسته و در سایه حیات معنوی امت اسلامی با درس گرفتن از نهضت حسینی به پیروزی رسید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم این موفقیت ها و پیروزی ها را تا رسبدن به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی تداوم بخشیم مهمترین راهبرد آن پایبندی به اصول و ارزشهای دینی است.

 

وی از استکبار ستیزی بعنوان دومین اصل انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: لازمه این اصل از اصول انقلاب رصد و شناسایی تقشه ها و توطئه های مستکبران و نظام سلطه و اقدام به موقع و موثر است که باید در تک تک آحاد جامعه و نسلهای آینده انقلاب این اصل همچنان تثبیت و نهادینه شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: سومین شاخصه اساسی انقلاب اسلامی دفاع از مظلومان و محرومان عالم است و برای دفاع از این اصل در هر نقطه ای که لازم باشد نظام اسلامی ایران حاضر خواهد شد.

انتهای پیم/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه