بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
 
سرهنگ احمد ناصری موحد با بیان اینکه 120 عنوان برنامه گرامیداشت هفته بسیج در تربت حیدریه پیش بینی شده، افزود: مهمترین ماموریت هفته بسیج و اساس کار اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرهنگ احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که جنس بسیج از انقلاب است و بسیج همانند انقلاب از آیات الهی است چرا که هر دو به این فراز قران کریم “واعتصمو بحبل الله و لاتفرقو” عمل کردند.

وی تصریح کرد: بسیج پدیده ای بی سابقه است و در کشورهای مختلف تشکیل مقاومت  های مردمی  با الگوپذیری از بسیج شاهدیم، اما جنس بسیج ایران با بسیج کشورهای دیگر مقداری متفاوت است.

ناصری موحد خاطر نشان کرد: بسیج شجره طیبه ای است که امام راحل آن را پایه گذاری کرد تا در حفظ دستاوردها و رسیدن به اهداف و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی بعنوان بازوی تنومند نظام عمل کند.

فرمانده بسیجیان تربت حیدریه ادامه داد: بسیج بعنوان تجلی گاه اخلاق و خدمتگذار در همه ابعاد جامعه اسلامی با محوریت ولایت فقیه و اصل گفتمان انقلابی گری بعنوان نیروی زنده و پویا توانسته خدمات شایانی را به کشور ارائه کند.

ناصری موحد، شجره طیبه بسیج را ادامه دهنده و سازنده و پر ثمر عنوان کرد و افزود: شجره طیبه بسیج در حال حرکت و پیشرفت است و متناسب با شرایط به روز جامعه نشاط و پویایی دارد.

وی بیان کرد: طیب و پاک بودن این شجره طیبه از هر منظری قابل رویت است و می توان از اخلاص، معنویت، شهامت و شجاعت، ایستادگی، ایثار و مقاومت بعنوان میوه های این درخت تنومند یاد کرد.

سرهنگ احمد ناصری موحد با بیان اینکه 120 عنوان برنامه گرامیداشت هفته بسیج در تربت حیدریه پیش بینی شده، افزود: مهمترین ماموریت هفته بسیج و اساس کار بر محور اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است.

فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از اجرای 7 رزمایش در هفت روز هفته بسیج خبر داد و افزود: نخستین رزمایش، ایثار و شهادت با محوریت تجلیل از رزمندگان و ایثارگران و مدافعان سلامت است و در ادامه رزمایش امر به معروف و نهی از منکر با محوریت توصیه به مردم برای رعایت مسایل بهداشتی و ماسک زدن و همچنین رزمایش امنیتی و عملیاتی با محوریت گشت رضویون در هفته بسیج برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین رزمایش کمک مومنانه با محوریت تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی و بهداشتی برای نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در روز پنجم آذرماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در سطح شهرستان تربت حیدریه برگزار می شود.

انتهای پیم/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است/اسرائیل پادگان نظامی ایالات متحده در منطقه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود