بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه
مهمترین سرمایه پلیس اعتماد مردم است
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۳ ق.ظ
 
شرافتی راد گفت: مهمترین سرمایه پلیس اعتماد مردم و مهمترین نیاز پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه همکاری و مشارکت مردم است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حسین شرافتی راد، معاون استاندار و فرماندار ویژ شهرستان تربت حیدریه صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که بمناسب هفته ناجا برگزار شد، اظهار کرد: امروز برای توسعه و تحول در زیر ساخت های کشور نیاز به برقرار نظم و امنیت است، چرا که امنیتی نباشد پیشرفتی هم حاصل نمی شود.

وی تصریح کرد: مهمترین سرمایه پلیس اعتماد مردم و مهمترین نیاز پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه همکاری و مشارکت مردم است.

شرافتی راد گفت: سالانه حدود 10 میلیون زائر و مسافر از کریدور تربت حیدریه به مشهد سفر می کنند و آنهایی که دنبال خادمی برای امام رضا علیه السلام هستند می توانند از همین شهرستان به زوار امام مهربانی ها خدمت کنند.

فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه پرونده پلیس جمهوری اسلامی ایران درخشان است، افزود: پلیس مقتدر توامان با مهربانیت افزایش اعتماد عمومی مردم را به همراه دارد و البته این اعتماد هم به وظیفه شناسی پلیس نیز بستگی دارد.

امنیت جمهوری اسلامی مستقل و درون زاست

امام جمعه تربت حیدریه گفت: امنیت امروز جامعه زبان زد و نقش آفرینی نیروهای مسلح در ایجاد و تقویت این امنیت مبرهن است و این نیروها با ویژگی های خاصی که دارند امنیت آفرین، برون زا، مستقل و برخاسته از درون ملت و بدون وابستگی هستند.

حجت الاسلام عصمتی با بیان اینکه امنیتی که امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آن را ایجاد کردند درون زا و مستقل است، گفت: کشورهای منطقه بدانند که امنیت اجاره ای نمی تواند برای آنها تضمین کننده امنیت باشد.

وی بیان کرد: بیان کرد: ممکن است برخی کشورها منطقه امنیت داشته باشند، اما امنیت آنها اجاره ای است و چنانچه نظام استکبار بخواهد آنها امنیت دارند و نخواهد ندارند چون امنیت شان وابسته است.

افزایش 40 درصد کشفیات مواد مخدر در تربت حیدریه

فرمانده منطقه انتظامی تربت حیدریه از کشفیات 40 درصدی کشفیات مواد مخدر طی یکسال گذشته خبر داد و افزود: در همین مدت تصادفات درون شهری نیز با کاهش 50 درصدی مواجه بوده و این نشان از هوشیاری پلیس شهرستان دارد.

سرهنگ علی اکبر کیانی با بیان اینکه تمامی مجرمین اعم از مجرمینی که بصورت مسلحانه باعث ارتکابر جرائم شدند در کمتر از 12 ساعت توسط پلیس دستگیر و برای آنها پرونده تشکیل شده است.

وی افزود: در طول یکسال گذشته 40 دسگاه خودرو به یگان خودروئی پلیس این شهرستان افزوده شده و امیدواریم با مشارکت اعضای شورای شهر نیز بتوانیم سیستم هوشمند الکترونیکی را در شهر تربت حیدریه راه اندازی کینم.

امروز همچنین با حضور مسوولان محلی نمایشگاه دستاوردها و توان رزمی نیروی انتظامی تربت‌حیدریه با عنوان نمایشگاه سفیران امنیت در مزار بی‌بی حسنیه افتتاح شد که تا پایان هفته جاری دایر است.

غبارروبی مزار شهدا و رژه ناوگان موتوری در سطح شهر نیز از دیگر برنامه‌های آغازین هفته گرامیداشت نیروی انتظامی بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است