بدون نظر
 
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه:
مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۱ ق.ظ
 
حجت الاسلام آرمان گفت: مهمترین دستاورد سفرهای استانی رییس جمهوری، محرومیت زدایی از چهره روستاها و مناطق محروم است که نقش موثر در توسعه عدالت و عمران و آبادانی این مناطق دارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت‌الاسلام ابوالفضل آرمان، مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه افزود: مردم ولی نعمت حاکمان هستند و بر اساس سیره اهل بیت (ع) حاکم اسلامی باید بین مردم باشد.

وی ادامه داد: وقتی اعضای هیات دولت از نزدیک محرومیت مناطق مختلف را مشاهده کنند و در جریان آن قرار بگیرند بهتر می‌توانند تصمیماتی برای آبادانی و رفع مشکلات آن منطقه اتخاذ کنند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه گفت: مردم مناطق محروم در تمامی مراحل انقلاب، وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده‌اند لذا باید از امکانات و خدمات متناسب با دیگر مناطق کشور برخوردار شوند و به فرموده امام راحل این انقلاب، انقلاب مستضعفان و محرومان است و حضور مسوولان عالی رتبه کشور در بین مردم زمینه ساز رفع محرومیت از مناطق محروم کشور است.

وی افزود: حضور رییس جمهوری در بین آحاد جامعه به بازسازی اعتماد مردم به دولت کمک می‌کند.

حجت‌الاسلام آرمان ادامه داد: بسیاری از مشکلات، آسیب‌ها و بی عدالتی‌ها در مناطق مختلف کشور به مرکز منتقل نمی‌شود لذا دولتمردان با حضور در استان‌ها و دیدار چهره به چهره با مردم با مسائل و مشکلات آنان بیشتر آشنا می‌شوند.

وی گفت: سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت، موجب آشنایی مدیران با مشکلات مناطق مختلف کشور شده و در سیاستگذاری‌ها و تصمیم سازی‌ها برای رفع مشکلات مختلف به دولتمردان کمک می کند و با این نگاه مدیریتی امکانات و بودجه ها بطور عادلانه توزیع شده و گفتمان عدالت را محقق می‌سازد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه افزود: سفرهای استانی موجب ایجاد امید و شور و نشاط در جامعه شده و با شنیدن مشکلات مردم از نزدیک، آلام و دردهای آنها تسکین می‌یابد.

وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت وجود مردم و حمایت های آنها در عرصه های مختلف به ثمر نشسته و مسوولان اجرایی باید با ساده زیستی و پرهیز از اشرافی‌گری، خود را بیش از پیش به مردم نزدیک کنند و برای رفع مشکلات آنها تلاش شبانه روزی داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است