بدون نظر
 
آیت الله خاتمی:
مهمترین خطر امروز نظام اسلامی انزوای مردم از صحنه انقلاب است/واقعه عاشورا معلول کار نفوذی ها بود
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۳ ب.ظ
 
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مهمترین خطری که امروز دنیای استکبار به دنبال تحقق آن در نظام اسلامی است انزوای مردم از صحنه انقلاب است و این خطر را با اهرم فشار اقتصادی نیز پیگیری می کند.

به گزلرش خبرنگار تابان تربت؛ آیت الله سید احمد خاتمی دوشنبه شب در مراسم ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها در تربت حیدریه اظهار کرد: سرمایه همه نظام ها مردم هستند و چنانچه مردم از نظام خود پشتیبانی کنند آن نظام حفظ و برعکس عدم حمایت مردم باعث آسیب آن نظام می شود.

 

وی تصریح کرد: مهمترین خطری که امروز دنیای استکبار به دنبال تحقق آن در نظام اسلامی است انزوای مردم از صحنه انقلاب است و این خطر را با اهرم فشار اقتصادی نیز پیگیری می کند.

 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه قبل از برپایی نظام تاکنون دو حکومت اسلامی برپاشده، افزود: حکومت نخست توسط رسول مکرم اسلام (ص) بمدت ۱۰ سال در مدینه تشکیل شد که نتیجه آن این شد که بعد از ۵۰ سال از شهادت پیامبر (ص) و بر اثر بی بصیرتی مردم سر حسین بن علی(ع) بر نیزه ها رفت.

 

عضو خبرگان رهبری حکومت دوم صدر اسلام را به خلافت پنج ساله امیر المومنین(ع) در کوفه اشاره کرد و گفت: سرنوشت حکومت حضرت علی علیه السلام هم این شد که مردم در زمان ایشان به وظیفه خود عمل نکردند و حضرت از مردم زمان خود خون دلها خورد.

 

وی اساس هر توطئه را متوجه نفوذی ها دانست و بیان داشت: واقعه عاشورا معلول کار نفوذی ها بود و اگر امروز می بینیم رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تاکید می کنند مراقب رخنه ها و نفودی ها باشید بدان خاطر است که اسلام و مسلمین تجربه تلخ نفودی ها را بارها دیده اند.

 

خاتمی اشاره کرد: مهمترین عاملی که نظام اسلامی صدر اسلام و نظام اسلامی امروز را تهدید می کند همان جریان نفوذی است که می بینیم گاهی سخنانی مطرح می شود که عربی ها و دشمنان نظام و اسلام از آن استقبال می کنند.

 

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: امروز نظام اسلامی ایران تنها نظام علوی در جهان است که حکومت آن پرچمدار اسلام ناب محمدی(ص) و شیعه اثنی عشری است و در مقابل رژیم های جنایتکار ال سعود که به فرزند شش ساله رحم نمی کنند و رژیم جلاد یمن و آمریکا با اقتدار و صلابت ایستاده است.

 

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: دشمن می خواهد مردم را از نظام جدا کند و گامی هم که امروز برداشته و رییس جمهور آمریکا به آن اذعان داشته فشار های اقتصادی سخت است که همین جا اعلام می کنیم این مردم معتقد به وعده الهی آنقدر مقاومت می کنند که ترامپ هم روسیاه شود.

 

تنها راه نجات کشور مدیریت جهادی است

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خطاب به مسوولان کشور گفت: مسوولان بدانند که این کشور روزهای دیده که چهار استان کشور گرفتار جنگ بوده، ۸ سال جنگ سخت تحمیلی را سپری کرده و روزهایی بوده که سیلوهای این کشور را جارو کردند اما با مدیریت جهادی مردم به راه عزتمند خود ادامه دادند

 

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه تنها راه نجات کشور در مدیرت جهادی نهفته است، افزود: هرچند در سیستم اداری کشور مدیرانی لایق و جهادی هم حضور دارند اما این موضوع باید شتاب بهتر و بیشتری داشته باشد که با نظارت جدی بر گرانی های افسار گریخته، گرانفروشان احساس امنیت نکنند.

 

امام حمعه موقت تهران تصریح کرد: این انقلابی که مردم چهل سال است آن را نگه داشته اند دشمن با آخرین ترفند خود یعنی فشار اقتصادی می خواهد مردم را از صحنه خارج کند و به فضل الهی با صبر و حمایت و شهامت این مردم وعده الهی محقق و انقلاب و نظام به راه پر افتخار خود ادامه خواهد داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بعثی ها ما را در مسیر بغداد به موصل به مانند اسرای کربلا با پرتاب سنگ و هلهله همراهی کردند/نوجوانان کم سن و سال هم اسیر ابزار رسانه ای دشمن نشدند اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد عزت اسلام و مسلمین در سایه مقاومت و تبعیت از ولایت به منصه ظهور رسیده است امروز جمهوری اسلامی ایران پشت‌ مرزهای جولان رسیده است/ چالش نظام سرمایه داری با انقلاب اسلامی بر سر ولایت و امامت جامعه اسلامی است بازگشایی منجر به اعطای تراکم، عامل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر/حس مشارکت جویی مردم حلقه مفقوه مدیریت شهری هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند شهردار بافت تاریخی تربت حیدریه، نیاز یا شگرد انتخاباتی موقوفات باید به سمت نیازهای اجتماعی جامعه سوق داده شود تمسک به ولایت سرمنشا وحدت الهی است رسانه ها بازوی توسعه هر منطقه هستند اردوی جهادی قافله خاکی لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد