بدون نظر
 
نحلیلگر مسایل سیاسی تاکید کرد؛
منطق مقاومت چالش اساسی آمریکا و صهیونیسم بین الملل/معامله قرن با منطق مقاومت از بین می رود
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ در ۸:۰۷ ق.ظ
 
تحلیلگر مسایل سیاسی گفت: منطق مقاومت جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته، به الگویی برای کشورهای آزادیخواه جهان اسلام تبدیل شده و به طور کلی امروز به عنوان چالش اساسی آمریکا و صهیونیسم بین الملل مطرح شده است.

حسین محمدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: گفتمان مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و طاغوت با نهضت امام راحل در ۱۵ خرداد ۴۲ آغاز شده و تا امروز این تفکر و اندیشه در آحاد مختلف جامعه نیز نهادینه شده است.

 

وی تصریح کرد: در شرایطی که در ۴۰ سال گذشته نظام سلطه از ترفند های متعددی برای فروپاشی و انحراف انقلاب اسلامی بهره جسته اما در این مدت گفتمان و منطق مقاومت استکبار جهانی را به زانو در آورده و خواهان گفت و گو و مذاکره شده است.

 

محمدی بیان کرد: متاسفانه برخی افراد از روی ضعف و یا عامدانه،  سفیهانه مبنی بر بازگشت به مذاکرات در صورت ادبیات مناسب آمریکائیها سخن می گویند و این در حالی است که سیاستمداران ایالات متحده بارها ثابت کردند بدعهد، پیمان شکن و حیله گر هستند.

 

این کارشناس مسایل سیاسی تاکید کرد: گواه این ادعا اخیرا با موضوع برجام بر همه سلایق سیاسی و اقشار مختلف مردم ثابت شده که چندین سال وقت و هزینه مملکت صرف مذاکراتی شد که نتیجه ای جز تحریم های ظالمانه تر و عقب ماندگی هسته ای برای کشور نداشته است.

 

محمدی اضافه کرد: انسان مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود، هرچند که مسوولان این کشور از دوبار بیشتر گزیده شدند اما نمی دانیم این ادرس دادن به سیاستمداران آمریکایی از روی ضعف و ناتوانی در اداره امور کشور است یا وادادگی در برابر غربی هاست.

 

وی خاطر نشان کرد:  رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالهای متمادی علاوه بر تبیین گفتمان و منطق مقاومت بر سالم سازی و مقاوم سازی اقتصاد کشور تاکید داشتند تا در هنگام های بحران اقتصاد کشور به مخاطره بیفتد.

 

کارشناس مسایل سیاسی بیان کرد: این در حالی است که منطق مقاومت جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته، به الگویی برای کشورهای آزادیخواه جهان اسلام تبدیل شده و به طور کلی امروز به عنوان چالش اساسی آمریکا و صهیونیسم بین الملل مطرح شده است.

 

وی با بیان اینکه تنها راه نجات فلسطین و آرمانهای آن مقاومت و ایستادگی است، افزود: امروز منطق مقاومت معامله قرن را بر هم زده، بطوریکه گروههای مختلف فلسطینی و آزادیخواهان جهان اسلام با استفاده از این گفتمان خواهان برگشت فلسطینیان آواره به سرزمین مادری و بیرون رفتن صهیونیست های غاصب شدند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!