بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۰۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: آنچه که امروز انقلاب اسلامی را به این اقتدار و عظمت رسانده، مذاکره و سازش با غرب نبوده، بلکه منطق مقاومت در مقابل استکبار و توجه به خداوند و ارزشهای والای معنوی و حضور در صحنه مردم بوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که مردم از تفکر نظام سوسیالیسم، لیبرالیسم و کمونیست خسته شده بودند و در این بین مرد بزرگی مطلب و شعار جدیدی را مطرح و آن را به منصه ظهور رساند.

وی تصریح کرد: شعار نه شرقی و نه غربی یک حرف نو بود که توسط امام راحل مطرح و در ادامه با خلف صالح ایشان نیز ادامه می یابد.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: در سال ۵۷ نهال انقلاب روئید و امروز بعد از ۴۱ سال تبدیل به شجره تنومتدی شده که برای مستضعفان و محرومان جهان جذابیت خاصی دارد و دشمنان و در راس آن آمریکای مستکبر از این نعمت الهی یقینا عصبانی است.

عصمتی گفت: آنچه که امروز ما را به اینجا رسانده مذاکره و سازش با غرب و نبوده بلکه منطق مقاومت در مقابل استکبار و توجه به خداوند و ارزشهای والای معنوی و صبر و بردباری و تلاش های بی وقفه علم و فناوری، امت اسلامی را به این اقتدار رساند و این نیز عامل بقا و پویندگی خواهد بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه اضافه کرد: تبعیت از ولی فقیه جامعه اسلامی و استقامت و مبارزه با استکبار این امت را به بالندگی و رشد بیشتری خواهد رساند زیرا امروز این وعده الهی محقق شده است.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: خداوند در قرآن فرموده باید برای مقابله با دشمن در همه ابعاد قوی باشیم تا در اینده نظام استکباری نتواند این امت را تهدید و تحریم کند، لذا صبر و استقامت مردم، حضور در صحنه و پرهیز از تنبلی و سستی و رعایت همه شئونات سازندگی از الزامات قوی شدن در برابر دشمنان به شمار می رود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود