بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۰۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: آنچه که امروز انقلاب اسلامی را به این اقتدار و عظمت رسانده، مذاکره و سازش با غرب نبوده، بلکه منطق مقاومت در مقابل استکبار و توجه به خداوند و ارزشهای والای معنوی و حضور در صحنه مردم بوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که مردم از تفکر نظام سوسیالیسم، لیبرالیسم و کمونیست خسته شده بودند و در این بین مرد بزرگی مطلب و شعار جدیدی را مطرح و آن را به منصه ظهور رساند.

وی تصریح کرد: شعار نه شرقی و نه غربی یک حرف نو بود که توسط امام راحل مطرح و در ادامه با خلف صالح ایشان نیز ادامه می یابد.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: در سال ۵۷ نهال انقلاب روئید و امروز بعد از ۴۱ سال تبدیل به شجره تنومتدی شده که برای مستضعفان و محرومان جهان جذابیت خاصی دارد و دشمنان و در راس آن آمریکای مستکبر از این نعمت الهی یقینا عصبانی است.

عصمتی گفت: آنچه که امروز ما را به اینجا رسانده مذاکره و سازش با غرب و نبوده بلکه منطق مقاومت در مقابل استکبار و توجه به خداوند و ارزشهای والای معنوی و صبر و بردباری و تلاش های بی وقفه علم و فناوری، امت اسلامی را به این اقتدار رساند و این نیز عامل بقا و پویندگی خواهد بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه اضافه کرد: تبعیت از ولی فقیه جامعه اسلامی و استقامت و مبارزه با استکبار این امت را به بالندگی و رشد بیشتری خواهد رساند زیرا امروز این وعده الهی محقق شده است.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: خداوند در قرآن فرموده باید برای مقابله با دشمن در همه ابعاد قوی باشیم تا در اینده نظام استکباری نتواند این امت را تهدید و تحریم کند، لذا صبر و استقامت مردم، حضور در صحنه و پرهیز از تنبلی و سستی و رعایت همه شئونات سازندگی از الزامات قوی شدن در برابر دشمنان به شمار می رود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است