بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۰۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: آنچه که امروز انقلاب اسلامی را به این اقتدار و عظمت رسانده، مذاکره و سازش با غرب نبوده، بلکه منطق مقاومت در مقابل استکبار و توجه به خداوند و ارزشهای والای معنوی و حضور در صحنه مردم بوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که مردم از تفکر نظام سوسیالیسم، لیبرالیسم و کمونیست خسته شده بودند و در این بین مرد بزرگی مطلب و شعار جدیدی را مطرح و آن را به منصه ظهور رساند.

وی تصریح کرد: شعار نه شرقی و نه غربی یک حرف نو بود که توسط امام راحل مطرح و در ادامه با خلف صالح ایشان نیز ادامه می یابد.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: در سال ۵۷ نهال انقلاب روئید و امروز بعد از ۴۱ سال تبدیل به شجره تنومتدی شده که برای مستضعفان و محرومان جهان جذابیت خاصی دارد و دشمنان و در راس آن آمریکای مستکبر از این نعمت الهی یقینا عصبانی است.

عصمتی گفت: آنچه که امروز ما را به اینجا رسانده مذاکره و سازش با غرب و نبوده بلکه منطق مقاومت در مقابل استکبار و توجه به خداوند و ارزشهای والای معنوی و صبر و بردباری و تلاش های بی وقفه علم و فناوری، امت اسلامی را به این اقتدار رساند و این نیز عامل بقا و پویندگی خواهد بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه اضافه کرد: تبعیت از ولی فقیه جامعه اسلامی و استقامت و مبارزه با استکبار این امت را به بالندگی و رشد بیشتری خواهد رساند زیرا امروز این وعده الهی محقق شده است.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: خداوند در قرآن فرموده باید برای مقابله با دشمن در همه ابعاد قوی باشیم تا در اینده نظام استکباری نتواند این امت را تهدید و تحریم کند، لذا صبر و استقامت مردم، حضور در صحنه و پرهیز از تنبلی و سستی و رعایت همه شئونات سازندگی از الزامات قوی شدن در برابر دشمنان به شمار می رود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث