بدون نظر
 
منطقه «الفهود» در فلوجه آزاد شد
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۵۳ ب.ظ
 
آزاد سازی منطقه الفهود در فلوجه و پاکسازی دو منطقه جدید در استان الانبار از تازه ترین خبرهای امنیتی عراق به شمار می رود.

نیروهای ارتش عراق در نبرد با تروریست های داعش در استان الانبار و در ادامه پیشروی های خود مناطق «الخمسه کیلو» و پل «زنکو» را آزاد کردند.

در همین حال «خالد العبیدی» وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش عراق برای پیگیری تحولات امنیتی و روند مبارزه با داعش وارد پایگاه نظامی «الحبانیه» در شهر الرمادی شدند.

المسله نیز گزارش داد که منطقه الفهود در «الصقلاویه» در شهر فلوجه واقع در استان الانبار از یوغ تروریست های داعش آزاد شد. در این عملیات دستکم ۱۰ تروریست داعش به هلاکت رسیدند.

نیروهای عراقی با کمک نیروهای داوطلب مقابله با داعش در برابر حملات تروریست های داعش در روستای «البوجاسم» در شمال شرق فلوجه ایستادگی کردند.(مهر)

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود