بدون نظر
 
منطقه «الفهود» در فلوجه آزاد شد
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۵۳ ب.ظ
 
آزاد سازی منطقه الفهود در فلوجه و پاکسازی دو منطقه جدید در استان الانبار از تازه ترین خبرهای امنیتی عراق به شمار می رود.

نیروهای ارتش عراق در نبرد با تروریست های داعش در استان الانبار و در ادامه پیشروی های خود مناطق «الخمسه کیلو» و پل «زنکو» را آزاد کردند.

در همین حال «خالد العبیدی» وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش عراق برای پیگیری تحولات امنیتی و روند مبارزه با داعش وارد پایگاه نظامی «الحبانیه» در شهر الرمادی شدند.

المسله نیز گزارش داد که منطقه الفهود در «الصقلاویه» در شهر فلوجه واقع در استان الانبار از یوغ تروریست های داعش آزاد شد. در این عملیات دستکم ۱۰ تروریست داعش به هلاکت رسیدند.

نیروهای عراقی با کمک نیروهای داوطلب مقابله با داعش در برابر حملات تروریست های داعش در روستای «البوجاسم» در شمال شرق فلوجه ایستادگی کردند.(مهر)

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود