بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
منتخبین ملت اولویت های جامعه اسلامی راشناسایی کنند/مهمترین دغدغه جبهه استکبار وحدت امت اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۴۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: منتخبین ملت در مجلس شورای اسلامی نیازها و اولویت های جامعه را بر اساس شاخصه های نظام اسلامی شناسایی و برای اجرای آن اقدامات انقلابی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه با اشاره به دهم آذرماه سالروز شهادت شهید مدرس، مجلس شورای اسلامی تاثیر گذار را نیاز جامعه اسلامی برشمرد که لازمه این تاثیر گذاری را انتخاب اصلح توسط مردم عنوان کرد.

وی تصریح کرد: اگر ملاک انتخاب مردم بر اساس شاخصه های اسلامی و اهداف انقلاب باشد به یقین مجلس اثر گذار و در خدمت مردم خواهیم داشت و در غیر این صورت باید منتظر مجلسی خنثی و بی اثر بود.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: با توجه به اقدامات سریع جهان اسلام در بر چیده شدن استکبار جهانی از منطقه، شایسته است نمایندگان ملت نیز خود را با این اقدامات بیش از گذشته وفق داده و در راستای آن اقدامات و مصوبات انقلابی داشته باشند.

عصمتی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به آغاز هفته وحدت، بر اتحاد و انسجام امت اسلامی تاکید کرد و گفت: جهت دهی امت اسلامی نیازمند بررسی و شناسایی انگیزه و داعیه های استکبار جهانی است تا عمق وحدت بیش از گذشته درون جامعه اسلامی احساس شود‌.

وی مهمترین دغدغه استکبار را وحدت امت های اسلامی عنوان کرد و افزود: آنچه که امروز استکبار جهانی از آن به هراس افتاده ایجاد حکومت جهانی بر اساس آموزه های اسلامی است لذا سعی می کند تا با تفرقه و اختلاف از اتحاد و انسجام مسلمانان ممانعت کند‌

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می شود که بدانیم مولود اختلاف بوجود آمده توسط وهابیت، صهیونیزم و آمریکا حدود ۷ سال در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا اقدام به کشتار مسلمانان می زند و استکبار از آن حمایت می کند.

وی با اشاره به پیروزی نهایی جبهه مقاومت بر دولت خود خوانده داعش ابراز امیدواری کرد تا این موفقیت زمینه ای برای وحدت امت های اسلامی برای یک هدف واحد شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است