بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
منتخبین ملت اولویت های جامعه اسلامی راشناسایی کنند/مهمترین دغدغه جبهه استکبار وحدت امت اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۴۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: منتخبین ملت در مجلس شورای اسلامی نیازها و اولویت های جامعه را بر اساس شاخصه های نظام اسلامی شناسایی و برای اجرای آن اقدامات انقلابی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه با اشاره به دهم آذرماه سالروز شهادت شهید مدرس، مجلس شورای اسلامی تاثیر گذار را نیاز جامعه اسلامی برشمرد که لازمه این تاثیر گذاری را انتخاب اصلح توسط مردم عنوان کرد.

وی تصریح کرد: اگر ملاک انتخاب مردم بر اساس شاخصه های اسلامی و اهداف انقلاب باشد به یقین مجلس اثر گذار و در خدمت مردم خواهیم داشت و در غیر این صورت باید منتظر مجلسی خنثی و بی اثر بود.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: با توجه به اقدامات سریع جهان اسلام در بر چیده شدن استکبار جهانی از منطقه، شایسته است نمایندگان ملت نیز خود را با این اقدامات بیش از گذشته وفق داده و در راستای آن اقدامات و مصوبات انقلابی داشته باشند.

عصمتی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به آغاز هفته وحدت، بر اتحاد و انسجام امت اسلامی تاکید کرد و گفت: جهت دهی امت اسلامی نیازمند بررسی و شناسایی انگیزه و داعیه های استکبار جهانی است تا عمق وحدت بیش از گذشته درون جامعه اسلامی احساس شود‌.

وی مهمترین دغدغه استکبار را وحدت امت های اسلامی عنوان کرد و افزود: آنچه که امروز استکبار جهانی از آن به هراس افتاده ایجاد حکومت جهانی بر اساس آموزه های اسلامی است لذا سعی می کند تا با تفرقه و اختلاف از اتحاد و انسجام مسلمانان ممانعت کند‌

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می شود که بدانیم مولود اختلاف بوجود آمده توسط وهابیت، صهیونیزم و آمریکا حدود ۷ سال در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا اقدام به کشتار مسلمانان می زند و استکبار از آن حمایت می کند.

وی با اشاره به پیروزی نهایی جبهه مقاومت بر دولت خود خوانده داعش ابراز امیدواری کرد تا این موفقیت زمینه ای برای وحدت امت های اسلامی برای یک هدف واحد شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حماسه فتح خرمشهر با مقاومت و مبارزه به دست آمد/هر زمان محکم ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد اینفوگرافی/فتح خرمشهر آینده نگری برای افزایش ۲۰ درصدی سهمیه مدیریتی بانوان تربت حیدریه نخستین تالار بورس زعفران جهان در تربت حیدریه راه اندازی شد خسارت ۹۵ میلیارد ریالی سیل در تربت حیدریه پیروزی ائتلاف مقاومت و ضد آمریکایی در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم عراق است/پیروزی محور مقاومت در حال تسری به میدان سیاسی است اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد