بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
منتخبین ملت اولویت های جامعه اسلامی راشناسایی کنند/مهمترین دغدغه جبهه استکبار وحدت امت اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۴۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: منتخبین ملت در مجلس شورای اسلامی نیازها و اولویت های جامعه را بر اساس شاخصه های نظام اسلامی شناسایی و برای اجرای آن اقدامات انقلابی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه با اشاره به دهم آذرماه سالروز شهادت شهید مدرس، مجلس شورای اسلامی تاثیر گذار را نیاز جامعه اسلامی برشمرد که لازمه این تاثیر گذاری را انتخاب اصلح توسط مردم عنوان کرد.

وی تصریح کرد: اگر ملاک انتخاب مردم بر اساس شاخصه های اسلامی و اهداف انقلاب باشد به یقین مجلس اثر گذار و در خدمت مردم خواهیم داشت و در غیر این صورت باید منتظر مجلسی خنثی و بی اثر بود.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: با توجه به اقدامات سریع جهان اسلام در بر چیده شدن استکبار جهانی از منطقه، شایسته است نمایندگان ملت نیز خود را با این اقدامات بیش از گذشته وفق داده و در راستای آن اقدامات و مصوبات انقلابی داشته باشند.

عصمتی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به آغاز هفته وحدت، بر اتحاد و انسجام امت اسلامی تاکید کرد و گفت: جهت دهی امت اسلامی نیازمند بررسی و شناسایی انگیزه و داعیه های استکبار جهانی است تا عمق وحدت بیش از گذشته درون جامعه اسلامی احساس شود‌.

وی مهمترین دغدغه استکبار را وحدت امت های اسلامی عنوان کرد و افزود: آنچه که امروز استکبار جهانی از آن به هراس افتاده ایجاد حکومت جهانی بر اساس آموزه های اسلامی است لذا سعی می کند تا با تفرقه و اختلاف از اتحاد و انسجام مسلمانان ممانعت کند‌

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می شود که بدانیم مولود اختلاف بوجود آمده توسط وهابیت، صهیونیزم و آمریکا حدود ۷ سال در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا اقدام به کشتار مسلمانان می زند و استکبار از آن حمایت می کند.

وی با اشاره به پیروزی نهایی جبهه مقاومت بر دولت خود خوانده داعش ابراز امیدواری کرد تا این موفقیت زمینه ای برای وحدت امت های اسلامی برای یک هدف واحد شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند