بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ملت ایران خود را برای مبارزه مستمر با استکبار جهانی آماده کرده است
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه از دولت آمریکا بعنوان دشمن اصلی انقلاب اسلامی ایران یاد کرد و گفت: ملت ایران خود را برای مبارزه مستمر با استکبار جهانی به سردمداری آمریکا آماده کرده است

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه به سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اشاره کرد و افزود: دانش آموزان و دانشجویان به همراه ملت انقلابی ایران در ۱۳ آبان در حقیقت مرکز فنته های و دسیسه ها علیه انقلاب اسلامی را تسخیر کردند.

 

وی تصریح کرد: تمام تشکل ها و اقشار مختلف دانش آموزی و دانشجویی با همصدایی و وحدت کلمه در راستای حفظ ارزشهای اسلامی و پیشرفت علمی و اقتصادی کشور تلاش مجاهدانه داشته باشند.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: همه ملتهای مظلوم و مستضعف جهان چشم خود را به ام القرای جهان اسلام دوخته اند تا در کنار امت ایران اسلامی و پیروزی نهایی علیه استکبار جهانی زمینه ظهور حضرت حجت(عج) را فراهم کنند.

 

امام جمعه تربت حیدریه از دولت آمریکا بعنوان دشمن اصلی انقلاب اسلامی ایران یاد کرد و گفت: ملت ایران خود را برای مبارزه مستمر با استکبار جهانی به سردمداری آمریکا آماده کرده است.

 

وی در بخشی دیگر از خطبه ها ایام اربعین حسینی را از شعائر اسلام دانست و گفت: زیارت اربعین راه و رسم سید و سالار شهیدان را زنده نگه داشته و امت اسلامی باگرامیداشت این ایام الله ها هر روز بر حفظ شعائر دینی افزوده است.

 

انتهای پیام/۰

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است سناریوی جدید آمریکا حفظ برجام با اهرم فشار برای دستیابی به امتیازات بیشتراست طلای سرخ به نام ایران به کام خارجی ها! مصداق قدردانی از مردم، خدمت رسانی صادقانه و رسیدگی به مطالبات است/دشمن در صدد تضعیف اقتدار ملی است