بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ملت ایران از اصول لایتغیر خود ذره ای کوتاه نمی آید
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۵۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: جمع بندی مذاکرات هسته ای و متن برجام چه به تصویب برسد چه نرسد ملت و نظام اسلامی ایران از اصول لایتغیر خود که در شعار مرگ بر آمریکا تجلی یافته ذره ای پا عقب نخواهد گذاشت.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم و رزمندگان جبهه مقاومت تا نابودی غده سرطانی اسرائیل، مهمترین و اساسی ترین اصول لایتغیر نظام اسلامی ایران است که آن را با با هیچ توافق و مذاکره ای معامله نمی کند.

 

وی به 23 ماه مذاکره فشرده با قدرتهای قلدر و مستکبر عالم اشاره کرد و افزود: ملت ایران و سیاستمداران کشور با این متن برجام دچار ذوق زدگی نشوند و از آن طرف هم نباید تفرقه و اختلاف باعث عدم رشد وتوسعه انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون شود.

 

شریعتی تبار تاکید کرد: نخبگان و فرهیختگان با همراهی سایر ملت و محوریت ولایت فقیه و به دور از هر گونه اختلاف و تفرقه باید اجازه دهند تا فرایند قانونی این متن برجام در مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی طی شود.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه ادامه داد: توافقات حاصله هیچ ارتباطی با اصول و آرمان خواهی انقلاب اسلامی در مبارزه با استکبار ندارد، زیرا سیاستمداران خبیث آمریکا از شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران بیشترین هراس را دارند.

 

وی به جنایتهای ال سعود اشاره کرد و گفت: دولت تروریست ال سعود با وجود اعلان آتش بس،  با بمباران شهرهای یمن، زنان و کودکان بی گناه را به خاک و خون می کشد و بار دیگر چهره خبیث خود را به جهانیان نشان داد.

 

امام جمعه تربت حیدریه تصریح کرد: سکوت مرگبار شورای امنیت و سازمان ملل در خصوص جنایات ال سعود بار دیگر مهر ننگ و وابستگی به دولتهای مستکبر را بر پیشانی شان به ثبت رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند