بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ملت ایران از اصول لایتغیر خود ذره ای کوتاه نمی آید
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۵۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: جمع بندی مذاکرات هسته ای و متن برجام چه به تصویب برسد چه نرسد ملت و نظام اسلامی ایران از اصول لایتغیر خود که در شعار مرگ بر آمریکا تجلی یافته ذره ای پا عقب نخواهد گذاشت.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم و رزمندگان جبهه مقاومت تا نابودی غده سرطانی اسرائیل، مهمترین و اساسی ترین اصول لایتغیر نظام اسلامی ایران است که آن را با با هیچ توافق و مذاکره ای معامله نمی کند.

 

وی به 23 ماه مذاکره فشرده با قدرتهای قلدر و مستکبر عالم اشاره کرد و افزود: ملت ایران و سیاستمداران کشور با این متن برجام دچار ذوق زدگی نشوند و از آن طرف هم نباید تفرقه و اختلاف باعث عدم رشد وتوسعه انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون شود.

 

شریعتی تبار تاکید کرد: نخبگان و فرهیختگان با همراهی سایر ملت و محوریت ولایت فقیه و به دور از هر گونه اختلاف و تفرقه باید اجازه دهند تا فرایند قانونی این متن برجام در مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی طی شود.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه ادامه داد: توافقات حاصله هیچ ارتباطی با اصول و آرمان خواهی انقلاب اسلامی در مبارزه با استکبار ندارد، زیرا سیاستمداران خبیث آمریکا از شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران بیشترین هراس را دارند.

 

وی به جنایتهای ال سعود اشاره کرد و گفت: دولت تروریست ال سعود با وجود اعلان آتش بس،  با بمباران شهرهای یمن، زنان و کودکان بی گناه را به خاک و خون می کشد و بار دیگر چهره خبیث خود را به جهانیان نشان داد.

 

امام جمعه تربت حیدریه تصریح کرد: سکوت مرگبار شورای امنیت و سازمان ملل در خصوص جنایات ال سعود بار دیگر مهر ننگ و وابستگی به دولتهای مستکبر را بر پیشانی شان به ثبت رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام