بدون نظر
 
مقدس:«ب. م»کیست که در همه اردوها در کنار تیم ملی است؟/کی روش بردار همسر کفاشیان را در تایلند به اردو راه نداد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۳ ب.ظ
 
مدیر سابق تیم ملی گفت: اگر یکی از باشگاه های تهرانی یا دسته اولی را به مقدماتی جام جهانی بفرستند با دست پر به ایران برمی گردند.

هوشنگ مقدس در گفت و گو با خبرنگار کاپ در پاسخ به این سوال که چرا رابطه اش با کی روش شکرآب شده، اظهار داشت: من نمی دانم داستان چیست اما به این اسامی توجه کنید تا همه چیز را متوجه شوید. کاروالیو، عباس ترابیان، حامد مومنی، خسرو والی زاده، سیموئز، میک درموت، نمازی، مجید صالح، علی کریمی، پاروت بدنساز بلژیکی، نیکو بدنساز فنلاندی، مهدی محمدنبی و امیرحسین حسینی همه روزگاری در تیم ملی مشغول بودند و در کنار کی روش قرار داشتند. افرادی که امروز نیستند و باید از سرمربی تیم ملی پرسید آیا همه این افراد مشکل داشتند که از تیم ملی کنار گذاشته شدند؟

وی ادامه داد: کی روش طاقت انتقاد ندارد و به همین خاطر با افرادی که در تیم ملی حضور داشته اند درگیر شد.  زور او فقط به طباطباییان، رییس امور مالی فدراسیون، نرسید. طباطباییان برادر همسر رییس فدراسیون است و کی روش بیش از 100 بار این بنده خدا را اذیت کرد تا شاید کنار برود. البته رییس فدراسیون بارها یادآور شده که طباطباییان امین او است که به همین خاطر بودجه اردوهای تیم ملی را در اختیار وی قرار داده است. کی روش این بنده خدا را در تایلند به هتل تیم ملی راه نداد، اجازه نداد با ملی پوشان غذا بخورد و حتی گفته بود حق ندارد سوار اتوبوس تیم ملی شود. بنده خدا طباطباییان در بیشتر سفرها به طور جداگانه در هتل هایی به غیر از هتل تیم ملی مستقر شده و با تاکسی و وسایل نقلیه عمومی در تمرین و برنامه های تیم ملی حضور پیدا می کرد.

مدیر سابق کاروان های تیم ملی خاطرنشان کرد: کی روش کاری کرد همه این افراد عطای کار کردن در تیم ملی را به لقایش بخشیده و کنار بروند، آن وقت یکی نیست بپرسد این آقای «ب. م» کیست که در تمام اردوها و سفرهای تیم ملی در کنار بازیکنان بوده و از تسهیلات آن مانند اقامت در هتل و دیگر هزینه ها استفاده می کند. کجای دنیا دیده اید یک مدیر برنامه یا ایجنت با تیم ملی به این سو و آن سو برود؟ این آقا مثل یک سایه همه جا هست و مانده ام چرا دکتر اسدی، دبیرکل جدید فدراسیون که می گویند مو را از ماست کشیده و به همه چیز توجه دارد از این آقا نمی پرسد تو در تیم ملی چه کار داری؟

مقدس افزود: من دوست نداشتم به این موارد اشاره کنم اما وقتی شنیدم بعد از آن همه خدمتی که به این آقا در دبی کرده و برایش حساب باز کرده بودم تا درآمدهایش را جابه جا کند این حرف را زده که دور و بر تیم ملی پیدایم نشود. خدا را شکر الان هم تیم ملی بازی حساسی ندارد که بگویند با این حرف ها حاشیه درست کرده ام چون تیم های ترکمنستان، گوام و هندوستان جزو تیم های درجه 3 آسیا حساب می شوند که اگر یکی از باشگاه های تهرانی یا دسته اولی را به این بازی ها بفرستند با دست پر به ایران برمی گردند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد