بدون نظر
 
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
معنویت زدائی و دوری از اخلاق اسلامی اثرات شبکه های ماهواره ای بر خانواده هاست
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل مذهبی گفت: استفاده از ماهواره توسط خانواده‌ها موجب شده تا اخلاق اسلامی و معنویت درونی خانواده به فروپاشی کشیده شود و آسیب‌های خطرناکی را به نهاد مقدس خانواده وارد کند.

حجت الاسلام علی باقریان در گفتگو با خبرنگار تابان تربت افزود: دوری از معنویت و ایمان، سستی در اعتقادات دینی، فروپاشی نهاد اخلاقی خانواده، وجود ارتباط‌ های نامشروع و افزایش طلاق در بین خانواده‌ها از آسیب‌هایی است که بر اثر تماشای برنامه‌های مخرب ماهواره ای پدید می آید.

 

وی اظهار کرد: شبکه های مخرب ماهواره ای باعث ایجاد خانواده‌هایی منفعل و بدون مهر و محبت خانوادگی شده وآسیب‌های اجتماعی خطرناکی که امروزه به صورت جدی در کمین جوانان و خانواده‌ها نشسته و آن‌ها را تهدید می‌کند از اثرات همین شیطانهای است که در خانه ها نفوذ کرده است.

 

باقریان تصریح کرد: کشورهای غربی و سلطه‌گر در راستای مقابله با فرهنگ‌های ارزشی و اصیل مشرق زمین، اقدام به طراحی وسایل و برنامه‌های مختلف فرهنگی نموده‌اند که در این میان ماهواره‌ها و اعتیاد به دلیل دسترسی آسان عموم مردم در تمامی کشورها به عنوان ابزاری قوی در دست سلطه‌گران قرار گرفته است.

 

وی گفت: برهمگان لازم است تا با روشن‌بینی کافی و آگاهی بخشی در سطح عموم در راستای مبارزه با تهاجمات فرهنگی ایستادگی نموده و جهت تقویت هویت ملی و دینی ایران اسلامی تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا