بدون نظر
 
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
معنویت زدائی و دوری از اخلاق اسلامی اثرات شبکه های ماهواره ای بر خانواده هاست
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل مذهبی گفت: استفاده از ماهواره توسط خانواده‌ها موجب شده تا اخلاق اسلامی و معنویت درونی خانواده به فروپاشی کشیده شود و آسیب‌های خطرناکی را به نهاد مقدس خانواده وارد کند.

حجت الاسلام علی باقریان در گفتگو با خبرنگار تابان تربت افزود: دوری از معنویت و ایمان، سستی در اعتقادات دینی، فروپاشی نهاد اخلاقی خانواده، وجود ارتباط‌ های نامشروع و افزایش طلاق در بین خانواده‌ها از آسیب‌هایی است که بر اثر تماشای برنامه‌های مخرب ماهواره ای پدید می آید.

 

وی اظهار کرد: شبکه های مخرب ماهواره ای باعث ایجاد خانواده‌هایی منفعل و بدون مهر و محبت خانوادگی شده وآسیب‌های اجتماعی خطرناکی که امروزه به صورت جدی در کمین جوانان و خانواده‌ها نشسته و آن‌ها را تهدید می‌کند از اثرات همین شیطانهای است که در خانه ها نفوذ کرده است.

 

باقریان تصریح کرد: کشورهای غربی و سلطه‌گر در راستای مقابله با فرهنگ‌های ارزشی و اصیل مشرق زمین، اقدام به طراحی وسایل و برنامه‌های مختلف فرهنگی نموده‌اند که در این میان ماهواره‌ها و اعتیاد به دلیل دسترسی آسان عموم مردم در تمامی کشورها به عنوان ابزاری قوی در دست سلطه‌گران قرار گرفته است.

 

وی گفت: برهمگان لازم است تا با روشن‌بینی کافی و آگاهی بخشی در سطح عموم در راستای مبارزه با تهاجمات فرهنگی ایستادگی نموده و جهت تقویت هویت ملی و دینی ایران اسلامی تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حوزه آبخیز داری تربت حیدریه،نیازمند ۴۰۰ میلیارد اعتبار است والیبال نشسته تربت‌ حیدریه برای شرکت در لیگ یک میلیارد ریال نیاز دارد قرارگاه فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی شهر نسر تربت حیدریه افتتاح شد روحیه ایثار و شهادت را در بین جامعه همگانی کنید از تعطیلی ساخت مجتمع فولاد رخ تربت حیدریه تا ۲/۵ میلیون تنی گندله ای که از این شهرستان به خوزستان می رود نذر هشتم تبلور ظرفیت اجتماعی مساجد خراسان رضوی است آزادی ۱۰ زندانی نیازمند به همت خیرین تربت حیدریه فرمانده کل سپاه: دشمن تصور می‌کرد تحریم‌ها ملت ایران را می‌شکند/ در مقابل تحریم، پیشرفت کردیم ارتباط و مراوده والدین با حوزه علمیه در رشد فرزندان تاثیر گذار است ۳۰ درصد واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه فاقد متقاضی است روند افزایش مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه نگران کننده است حرکت لاک پشتی اینترنت در روستاهای جلگه رخ