بدون نظر
 
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
معنویت زدائی و دوری از اخلاق اسلامی اثرات شبکه های ماهواره ای بر خانواده هاست
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل مذهبی گفت: استفاده از ماهواره توسط خانواده‌ها موجب شده تا اخلاق اسلامی و معنویت درونی خانواده به فروپاشی کشیده شود و آسیب‌های خطرناکی را به نهاد مقدس خانواده وارد کند.

حجت الاسلام علی باقریان در گفتگو با خبرنگار تابان تربت افزود: دوری از معنویت و ایمان، سستی در اعتقادات دینی، فروپاشی نهاد اخلاقی خانواده، وجود ارتباط‌ های نامشروع و افزایش طلاق در بین خانواده‌ها از آسیب‌هایی است که بر اثر تماشای برنامه‌های مخرب ماهواره ای پدید می آید.

 

وی اظهار کرد: شبکه های مخرب ماهواره ای باعث ایجاد خانواده‌هایی منفعل و بدون مهر و محبت خانوادگی شده وآسیب‌های اجتماعی خطرناکی که امروزه به صورت جدی در کمین جوانان و خانواده‌ها نشسته و آن‌ها را تهدید می‌کند از اثرات همین شیطانهای است که در خانه ها نفوذ کرده است.

 

باقریان تصریح کرد: کشورهای غربی و سلطه‌گر در راستای مقابله با فرهنگ‌های ارزشی و اصیل مشرق زمین، اقدام به طراحی وسایل و برنامه‌های مختلف فرهنگی نموده‌اند که در این میان ماهواره‌ها و اعتیاد به دلیل دسترسی آسان عموم مردم در تمامی کشورها به عنوان ابزاری قوی در دست سلطه‌گران قرار گرفته است.

 

وی گفت: برهمگان لازم است تا با روشن‌بینی کافی و آگاهی بخشی در سطح عموم در راستای مبارزه با تهاجمات فرهنگی ایستادگی نموده و جهت تقویت هویت ملی و دینی ایران اسلامی تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فروش فله ای زعفران و سودی که نصیب دلالان می شود/دلالان در کمین بازار ۲۵۰۰ میلیار تومانی طلای سرخ بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب»