بدون نظر
 
رئیس بهزیستی تربت حیدریه:
معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱:۴۳ ب.ظ
 
رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه با بیان اینکه معابر شهری و به خصوص بانک ها و مساجد این شهر برای معلولان مناسب سازی نشده، افزود: امروز از مسئولان دستگاه‌ها و اعضای کمیته مناسب سازی خواسته شد تا در حرکتی نمادین مسیر کوتاهی را با ویلچر یا با اعصای سفید حرکت کنند که متاسفانه با وجود اعلام آمادگی تمام دستگاه‌ها، اما برخی مدیران مربوطه غایب بودند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ زهره اقبال نیا رییس اداره بهزیستی تربت حیدریه ظهر امروز در حاشیه پویش پیمایش مسیرهای پرتردد شهری با ویلچر، عصای نابینایان و چشم‌بند به خبرنگاران گفت: اکنون در حال حاضر شهرستان 2 هزار 211 معلول داریم که هزار و 678 نفرشان معلول جسمی حرکتی و بقیه معلول نابینا و کم‌بینا هستند.

وی افزود: البته رقم دقیق افراد معلول این خطه به دلیل فقدان پرونده در این اداره هنوز مشخص نیست.

اقبال نیا، هدف اجرای پویش را جلب توجه مسوولان و به خصوص اعضای کمیته مناسب سازی تربت حیدریه عنوان و اظهار کرد: متاسفانه غالب معابر شهری و حتی عابربانک های این خطه برای استفاده معلولان مناسب سازی نشده است.

و تعداد اعضای کمیته مناسب سازی را هفت دستگاه اعلام کرد و گفت: ریاست کمیته با فرمانداری می‌باشد و سایر اعضا شامل اداره های بهزیستی، مسکن‌وشهرسازی، شورای‌‌اسلامی‌شهر، شهرداری، بنیاد شهید و امورایثارگران و نیز آموزش و پرورش می باشند.

رئیس بهزیستی تربت حیدریه گفت: امروز از مسوولان دستگاه‌های مربوطه خواسته شد تا در حرکتی نمادین مسیر کوتاهی را با ویلچر یا با اعصای سفید حرکت کنند که متاسفانه با وجود اعلام آمادگی تمام دستگاه‌ها، اما برخی مدیران مربوطه غایب بودند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند