بدون نظر
 
مظلومی:از نقل و انتقالات راضی ام اما کارمان تمام نشده است/ با وجود کرار به یک بازیساز دیگر احتیاج داریم
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۰۶ ب.ظ
 
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با اینکه از ماندن کرار مطمئن شدم اما هنوز تیمم یک پلی میکر لازم دارد.

به گزارش کاپ، پرویز مظلومی در جمع خبرنگاران در خصوص میزان رضایت مندی اش از عملکرد کمیته نقل و انتقالات باشگاه اظهار داشت: از زحمات امیری و نظری ممنونم. آنها تلاششان را کرده اند و از فهرستی که به عنوان بازیکنان مورد نظرم در اختیارشان قرار داده بودم نفرات اول و بعضا نفرات دوم بازیکنان مورد نظرم را جذب کرده اند. اما هنوز کار این کمیته به پایان نرسیده است.

وی افزود: در برخی موارد هنوز نفرات اول فهرست من به استقلال اضافه نشده اند اما با این وجود می توانم بگویم در کل از نقل و انتقالات تیم راضی هستم.

سرمربی تیم استقلال درباره تمرینات برگزار شده طی روزهای اخیر خاطرنشان کرد: از نحوه برگزاری تمرینات رضایت کامل دارم هرچند که هنوز تمرینات با همه نفرات برگزار نمی شود اما در مجموع فضای پرانگیزه همراه با جو دوستانه ای را در تمرین شاهد هستیم که نوید روزهای خوبی را در آینده می دهد.

مظلومی در این باره که تیم با چه نفراتی عازم اردوی کردان کرج خواهد شد بیان داشت: فردا با همه نفرات یعنی تمام آنهایی که تا امروز با باشگاه قرارداد بسته اند عازم کردان می شویم و به مدت 10 روز تمرینات متمرکزمان را برگزار خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال کاپ که با قطعی شدن حضور کرار آیا نیاز استقلال به بازیساز برطرف شده است یا نه عنوان کرد: خیر، ما باز هم به یک بازیکن با چنین خصوصیاتی نیاز داریم که قرار است به جمع مان اضافه شود.

سرمربی استقلال اضافه کرد: دو بازیکن دیگر ظرف یک ماه آینده به جمع بازیکنان ما اضافه می شوند و احتمالا در اردوی کردان هم این بازیکنان را کنار تیم خواهیم داشت.

مظلومی با تایید اینکه این بازیکنان خارجی خواهند بود، در ارتباط با نفرات حاضر در کادر فنی استقلال تصریح کرد: هماهنگی و یکدستی خوبی در کادر فنی وجود دارد و خوشبختانه همه نفرات با انگیزه و تلاش کامل تمرینات تیم را زیر نظر دارند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است