بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
مصوبه مجلس شورای اسلامی پاسخ به زیاده خواهی غربی ها بود
تاریخ انتشار : ۰۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۵ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح « الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای» افزود: این طرح در راستای حفظ خطوط قرمز نظام و عزت و استقلال کشور و پاسخ به زیاده خواهی غربی ها به تصویب نمایندگان ملت رسیده است.

ابوالقاسم خسروی در گفتگو با تابان تربت، افزود: طرح الزام آور دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای در راستای پشتیبانی از تیم مذاکره کننده و جلوگیری از هر گونه زیاده خوهای غربی ها در توافق احتمالی با اکثریت آرا به تصویب رسیده و برای تبدیل شدن به قانون نیازمند تائیدیه شورای نگهبان می باشد.

 

وی در خصوص مخالفت دولت بر تصویب این طرح بیان داشت: دولت با این طرح مخالف بود و انصاری نماینده پارلمانی دولت با حضور در جایگاه هیئت رئیسه این مخالفت را نیز اعلام کرد، اما تصویب این طرح به حفظ عزت ملی و دسیتاوردهای هسته ای کشور بر می گردد و دولت هم باید با این طرح همسو حرکت کند.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حفظ دستاوردهای هسته ای کشور برابر با عزت ملی و خون شهدائی است که در این راه با تمام توان تلاش کردند تا این علم بومی شود و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شوای اسلامی تاکید کرد: تمام تلاش نمایندگان ملت در تصویب این طرح کمک به دولت و تیم مذاکره کننده بود تا ضمن حفظ خطوط قرمز نظام، جواب قاطعی به زیاده خواهی و گستاخی ها اخیر جبهه استکبار داده شده باشد.

 

خسروی یادآور شد: تمام تلاش غربی در برچیده شدن انرژی هسته ای کشور صورت می گیرد اما تیم مذاکره کننده کشورمان با پشتیبانی رهبری نظام و ملت به دنبال احقاق حقوق مسلم کشور می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد