بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
مصوبه مجلس شورای اسلامی پاسخ به زیاده خواهی غربی ها بود
تاریخ انتشار : ۰۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۵ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح « الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای» افزود: این طرح در راستای حفظ خطوط قرمز نظام و عزت و استقلال کشور و پاسخ به زیاده خواهی غربی ها به تصویب نمایندگان ملت رسیده است.

ابوالقاسم خسروی در گفتگو با تابان تربت، افزود: طرح الزام آور دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای در راستای پشتیبانی از تیم مذاکره کننده و جلوگیری از هر گونه زیاده خوهای غربی ها در توافق احتمالی با اکثریت آرا به تصویب رسیده و برای تبدیل شدن به قانون نیازمند تائیدیه شورای نگهبان می باشد.

 

وی در خصوص مخالفت دولت بر تصویب این طرح بیان داشت: دولت با این طرح مخالف بود و انصاری نماینده پارلمانی دولت با حضور در جایگاه هیئت رئیسه این مخالفت را نیز اعلام کرد، اما تصویب این طرح به حفظ عزت ملی و دسیتاوردهای هسته ای کشور بر می گردد و دولت هم باید با این طرح همسو حرکت کند.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حفظ دستاوردهای هسته ای کشور برابر با عزت ملی و خون شهدائی است که در این راه با تمام توان تلاش کردند تا این علم بومی شود و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شوای اسلامی تاکید کرد: تمام تلاش نمایندگان ملت در تصویب این طرح کمک به دولت و تیم مذاکره کننده بود تا ضمن حفظ خطوط قرمز نظام، جواب قاطعی به زیاده خواهی و گستاخی ها اخیر جبهه استکبار داده شده باشد.

 

خسروی یادآور شد: تمام تلاش غربی در برچیده شدن انرژی هسته ای کشور صورت می گیرد اما تیم مذاکره کننده کشورمان با پشتیبانی رهبری نظام و ملت به دنبال احقاق حقوق مسلم کشور می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد