بدون نظر
 
مصدوم هتل تارا زنده است؛ مرگ دختر مهابادی کذب است
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۷ ب.ظ
 
علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

ایسنا نوشت: رسانه‌هایی که خود را مدافع حقوق مردم ایران می‌دانند، اما سیاست‌شان در خدمت دشمنان ایران است، سعی دارند با افکار عمومی مردم بازی کنند و با هر بهانه‌ای امنیت و آرامش منطقه را متزلزل کنند.

دشمنان وقتی می‌بینند مردم مسلمان کرد هیچ گرایشی به اندیشه‌های ضد انقلابی و دینی ندارند، از هر ترفندی برای ایجاد شکاف بین آنها و جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند، اما مردم مهاباد، واقعیت را تشخیص می‌دهند و با رسانه‌ها و سایت‌هایی که درصدد تحریک اهالی هستند، هم قدم نیستند.

شبکه‌های معاند، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با وجود اینکه هر بار نقشه شومشان نقشه بر آب شده، اما باز دست از کار نمی‌کشند و همچنان به شایعه‌سازی و تحریک مردم می‌پردازند، در حالی که مهاباد چند روزی را در آرامش سپری می‌کرد، دشمنان با شایعه سازی در خصوص مرگ اکام تلاج سعی در انحراف افکار و ایجاد اغتشاش در منطقه داشتند که با هوشیاری مردم با شکست مواجه شد.

علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

وی با بیان اینکه فرد مصدوم واقعه هتل تارای مهاباد در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه تحت درمان است، اظهار کرد: رسانه‌های معاند در مورد مرگ تلاج در شبکه‌های اجتماعی سعی در منحرف کردن افکار عمومی مردم دارند و باید در این شرایط آگاهانه رفتار کرد.

“علیرضا رادفر”معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی نیز تصریح کرد: به‌خلاف جوسازی رسانه‌های معاند مصدوم حادثه مهاباد در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه تحت درمان بوده و در وضعیت خوبی قرار دارد. رادفر با بیان اینکه آکام تلاج از نظر پزشکی نسبت به روز گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است، گفت: تمامی اطلاعاتی که از طریق رسانه‌های معاند در خصوص مرگ اکام تلاج انعکاس یافته شایعه‌ای پیش نیست.

رادفر افزود: مصدوم دیگر این حادثه که در بیمارستان تبریز بستری بود، از بیمارستان مرخص شده است.

پدر آکام تلاج نیز گفت: آکام زنده است و اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌ها صحت ندارد.

وی گفت: امیدوارم بزودی وضعیت جسمانی فرزندم بهبود یابد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته است/حضور بسیج در صحنه محاسبات دشمن را بر هم زده است همایش شکوه اقتدار بسیج در تربت حیدریه+تصاویر