بدون نظر
 
مصدوم هتل تارا زنده است؛ مرگ دختر مهابادی کذب است
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۷ ب.ظ
 
علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

ایسنا نوشت: رسانه‌هایی که خود را مدافع حقوق مردم ایران می‌دانند، اما سیاست‌شان در خدمت دشمنان ایران است، سعی دارند با افکار عمومی مردم بازی کنند و با هر بهانه‌ای امنیت و آرامش منطقه را متزلزل کنند.

دشمنان وقتی می‌بینند مردم مسلمان کرد هیچ گرایشی به اندیشه‌های ضد انقلابی و دینی ندارند، از هر ترفندی برای ایجاد شکاف بین آنها و جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند، اما مردم مهاباد، واقعیت را تشخیص می‌دهند و با رسانه‌ها و سایت‌هایی که درصدد تحریک اهالی هستند، هم قدم نیستند.

شبکه‌های معاند، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با وجود اینکه هر بار نقشه شومشان نقشه بر آب شده، اما باز دست از کار نمی‌کشند و همچنان به شایعه‌سازی و تحریک مردم می‌پردازند، در حالی که مهاباد چند روزی را در آرامش سپری می‌کرد، دشمنان با شایعه سازی در خصوص مرگ اکام تلاج سعی در انحراف افکار و ایجاد اغتشاش در منطقه داشتند که با هوشیاری مردم با شکست مواجه شد.

علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

وی با بیان اینکه فرد مصدوم واقعه هتل تارای مهاباد در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه تحت درمان است، اظهار کرد: رسانه‌های معاند در مورد مرگ تلاج در شبکه‌های اجتماعی سعی در منحرف کردن افکار عمومی مردم دارند و باید در این شرایط آگاهانه رفتار کرد.

“علیرضا رادفر”معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی نیز تصریح کرد: به‌خلاف جوسازی رسانه‌های معاند مصدوم حادثه مهاباد در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه تحت درمان بوده و در وضعیت خوبی قرار دارد. رادفر با بیان اینکه آکام تلاج از نظر پزشکی نسبت به روز گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است، گفت: تمامی اطلاعاتی که از طریق رسانه‌های معاند در خصوص مرگ اکام تلاج انعکاس یافته شایعه‌ای پیش نیست.

رادفر افزود: مصدوم دیگر این حادثه که در بیمارستان تبریز بستری بود، از بیمارستان مرخص شده است.

پدر آکام تلاج نیز گفت: آکام زنده است و اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌ها صحت ندارد.

وی گفت: امیدوارم بزودی وضعیت جسمانی فرزندم بهبود یابد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود