بدون نظر
 
مصدوم هتل تارا زنده است؛ مرگ دختر مهابادی کذب است
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۷ ب.ظ
 
علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

ایسنا نوشت: رسانه‌هایی که خود را مدافع حقوق مردم ایران می‌دانند، اما سیاست‌شان در خدمت دشمنان ایران است، سعی دارند با افکار عمومی مردم بازی کنند و با هر بهانه‌ای امنیت و آرامش منطقه را متزلزل کنند.

دشمنان وقتی می‌بینند مردم مسلمان کرد هیچ گرایشی به اندیشه‌های ضد انقلابی و دینی ندارند، از هر ترفندی برای ایجاد شکاف بین آنها و جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند، اما مردم مهاباد، واقعیت را تشخیص می‌دهند و با رسانه‌ها و سایت‌هایی که درصدد تحریک اهالی هستند، هم قدم نیستند.

شبکه‌های معاند، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با وجود اینکه هر بار نقشه شومشان نقشه بر آب شده، اما باز دست از کار نمی‌کشند و همچنان به شایعه‌سازی و تحریک مردم می‌پردازند، در حالی که مهاباد چند روزی را در آرامش سپری می‌کرد، دشمنان با شایعه سازی در خصوص مرگ اکام تلاج سعی در انحراف افکار و ایجاد اغتشاش در منطقه داشتند که با هوشیاری مردم با شکست مواجه شد.

علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

وی با بیان اینکه فرد مصدوم واقعه هتل تارای مهاباد در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه تحت درمان است، اظهار کرد: رسانه‌های معاند در مورد مرگ تلاج در شبکه‌های اجتماعی سعی در منحرف کردن افکار عمومی مردم دارند و باید در این شرایط آگاهانه رفتار کرد.

“علیرضا رادفر”معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی نیز تصریح کرد: به‌خلاف جوسازی رسانه‌های معاند مصدوم حادثه مهاباد در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه تحت درمان بوده و در وضعیت خوبی قرار دارد. رادفر با بیان اینکه آکام تلاج از نظر پزشکی نسبت به روز گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است، گفت: تمامی اطلاعاتی که از طریق رسانه‌های معاند در خصوص مرگ اکام تلاج انعکاس یافته شایعه‌ای پیش نیست.

رادفر افزود: مصدوم دیگر این حادثه که در بیمارستان تبریز بستری بود، از بیمارستان مرخص شده است.

پدر آکام تلاج نیز گفت: آکام زنده است و اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌ها صحت ندارد.

وی گفت: امیدوارم بزودی وضعیت جسمانی فرزندم بهبود یابد.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود