بدون نظر
 
تفتیان در گفت و گو با تابان تربت؛
مصدومیت مانع حضورم در فینال شد
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق.ظ
 
حسن تفتیان دونده المپیکی تربت حیدریه بعلت مصدومیت از ناحیه همسترینگ نتوانست در فینال مسابفات دو و میدانی قهرمانی آسیا حضور یابد.

حسن تفتیان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار تابان تربت؛ افزود: تا مرحله فینال روند شرکت در مسابقات خوب بود اما بعلت مصدومیت نتوانستم در خط فینال مسابقات قرار بگیرم.

دومین روز مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا در حالی در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه پایان یافت که حسن تفتیان نماینده شایسته این شهرستان و تیم ملی دوومیدانی در ماده ۱۰۰ متر با وجود شانس کسب مدال،به دلیل مصدومیت از حضور در فینال این ماده بازماند.

طبق اظهارات تفتیان، وی در مرحله نیمه نهایی که عصر دیروز با ثبت زمان۱۰ ثانیه و۲۵ صدم ثانیه به پایان رساند از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و به دلیل فاصله کم زمانی تا مرحله نهایی و جلوگیری از شدت آسیب از حضور در فینال ۱۰۰ متر آسیا انصراف داد.

در پایان این ماده دونده ژاپنی با ثبت زمان ۱۰:۱۰ قهرمان شد و نمایندگان اندونزی وچین نیز بترتیب با رکورد۱۰:۱۳ و۱۰:۱۸ در جای دوم و سوم قرار گرفتند.

بدین ترتیب شانس حضور حسن تفتیان در رقابتهای ماده ۲۰۰متر که سوم و چهارم اردیبهشت برگزار میگردد نیز بسیار ضعیف خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی