بدون نظر
 
تفتیان در گفت و گو با تابان تربت؛
مصدومیت مانع حضورم در فینال شد
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق.ظ
 
حسن تفتیان دونده المپیکی تربت حیدریه بعلت مصدومیت از ناحیه همسترینگ نتوانست در فینال مسابفات دو و میدانی قهرمانی آسیا حضور یابد.

حسن تفتیان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار تابان تربت؛ افزود: تا مرحله فینال روند شرکت در مسابقات خوب بود اما بعلت مصدومیت نتوانستم در خط فینال مسابقات قرار بگیرم.

دومین روز مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا در حالی در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه پایان یافت که حسن تفتیان نماینده شایسته این شهرستان و تیم ملی دوومیدانی در ماده ۱۰۰ متر با وجود شانس کسب مدال،به دلیل مصدومیت از حضور در فینال این ماده بازماند.

طبق اظهارات تفتیان، وی در مرحله نیمه نهایی که عصر دیروز با ثبت زمان۱۰ ثانیه و۲۵ صدم ثانیه به پایان رساند از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و به دلیل فاصله کم زمانی تا مرحله نهایی و جلوگیری از شدت آسیب از حضور در فینال ۱۰۰ متر آسیا انصراف داد.

در پایان این ماده دونده ژاپنی با ثبت زمان ۱۰:۱۰ قهرمان شد و نمایندگان اندونزی وچین نیز بترتیب با رکورد۱۰:۱۳ و۱۰:۱۸ در جای دوم و سوم قرار گرفتند.

بدین ترتیب شانس حضور حسن تفتیان در رقابتهای ماده ۲۰۰متر که سوم و چهارم اردیبهشت برگزار میگردد نیز بسیار ضعیف خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است