بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مصداق عدالت در مسوولان، لیاقت و انجام تکلیف است
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۴ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه به مصادیق عدالت در حوزه مسوولان جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: مصداق این عدالت، داشتن لیاقت برای انجام تکلیف و خدمت به مردم است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: اصل پذیرفتن مسوولیت نادرست است مگر آنکه به افراد تکلیف و یا وی احساس تکلیف کند که به صحنه بیایید و برای امت اسلامی راهگشا باشد.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه به مصادیق عدالت در حوزه مسوولان جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: مصداق این عدالت، داشتن لیاقت برای انجام تکلیف و خدمت به مردم است.

 

وی مرحله دوم این لیاقت را تلاش برای رفع مشکلات معیشتی، اقتصادی و فرهنگی اجتماعی مردم عنوان کرد و گفت: در این راستا حفظ استقلال همه جانبه اسلام و احیای ارزشهای اسلامی و زدودن ضد ارزشها یعنی در واقع تجسم قران در جامعه اسلامی و عملکرد حاکمان و مسوولان بر این اساس مراحل بعدی مصداق لیاقت در مسوولان بشمار می رود.

 

در دشمن شناسی ملت ایران همین بس که در آستانه چهل سالگی انقلاب، نظام همچنان پیش برنده و مقتدر است

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی افزود: مهمترین نیاز امروز جامعه اسلامی شناخت زمان و اقدام به موقع و درک صحیح از شرایط موجود است، لذا انسان مومن باید موقعیت شناس و بر اساس ان موضع گیری و در واقع به وظیفه خود عمل کند.

 

عصمتی اظهار کرد: با نعمت الهی رهبری و ولایت فقیه که جامعه اسلامی از ان برخوردار است به لطف پروردگار فتنه ها و توطئه های دشمن نیز تاکنون خنثی شده است.

 

عصمتی تاکید کرد: در دشمن شناسی ملت ایران با وجود همه چالش ها و فتنه ها و تحریم ها و تهدیدها، همین بس که در آستانه چهل سالگی انقلاب، نظام همچنان پیش برنده و مقتدر است.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: در پیشرفت و پیش برندگی نظام و صدور تفکر انقلاب هم همین بس که امروز همگان شاهدیم آمریکا با علاوه بر صرف هزینه سنگین با خفت و ذلت ناچار به ترک منطقه شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه