بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
مشکل انقلاب اسلامی ایران با سیاستمداران آمریکا اعتقادی است/بعضی ها از فاصله یک ساعته سخنرانی روسای جمهور ایران و امریکا در سازمان ملل هیجان زده شدند
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۴ ب.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی مشکل اساسی ایران با سیاستمداران آمریکا را اعتقادی دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران در همه عرصه ها از جمله: سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با سیاستمداران آمریکا در تضاد است، اما مهمترین و اساسی ترین آن، مشکلات اعتقادی است.

حسین محمدی در واکنش به برخی سخنان مطرح شده در خصوص رابطه با آمریکا در گفتگو با تابان تربت، اظهار داشت: در اعتقاد راسخ آمریکائی ها، از مجلس سنا و کنگره گرفته تا دولتمردان این کشور، خوی استکباری، سلطه جویی، چپاول، تفرقه و اختلاف موج می زند و گاهاٌ هم به آن اذعان دارند.

 

وی بیان کرد: با مروری کوتاه و دقیق به وقایع یک قرن گذشته تاریخ بشریت بخوبی در می یابیم که دولتهای گذشته و فعلی آمریکا با بمباران اتمی شهرهای ژاپن، کودتا، جنگ و خونریزی، ترور و فتنه سعی در نفوذ و سلطه بر کشورها داشته که بعضا به ظاهر موفقیت آمیز بوده است.

 

محمدی با یاد آوری بخشی از جنایات امریکا در دنیا اذعان داشت: وقایع قبل از انقلاب در ایران، حوادث گذشته و فعلی افغانستان، وضعیت کنونی عراق و سوریه و یمن و … همه ریشه در افکار پلید و اهداف نامشروع سیاستمداران آمریکائی ها دارد.

 

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: در مقابل انقلاب اسلامی ایران با الگو برداری از قوانین اسلام ناب محمدی(ص) و نظامی برگرفته از حکومت دینی و مردم سالاری، راهبرد حمایت و دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و استبداد را در پیش گرفته است.

 

وی گفت: حال چگونه می توان حتی فکر رابطه با این کشور را در اذهان خود جای داد و با این اشراف اطلاعاتی، آیندگان درباره ما چه قضاوتی خواهند کرد؟

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه تصریح کرد: برخی کشورهای اروپائی و ارتجاع عرب برای خوش خدمتی به اربابشان آمریکا با دلارهای نفتی و کمک های اطلاعاتی و تسلیحاتی و نظامی دامنه نفوذ این کشور را در منطقه خاورمیانه گسترش دادند.

 

وی ادامه داد: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و خروج امریکائی ها از این کشور، فصلی جدید در تاریخ بشریت ورق خورد، بطوریکه امروز علاوه بر شکست های مفتضحانه سیاستهای آمریکا و همپیمانانش در منطقه خاورمیانه، دامنه نفوذ افکار و سیاستهای انقلاب اسلامی ایران منطقه و جهان اسلام را فرا گرفته است.

 

محمدی خط مقدم مبارزه انقلاب اسلامی ایران را در شامات و فلسطین دانست و افزود: تمام جنایات و توطئه ها درمنطقه خاورمیانه با مدیریت امریکا و دلارهای نفتی عربستان و قطر رهبری می شود تا بتوانند ضمن تامین امنیت رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل، اموال کشورهای اسلامی را به غارت ببرند.

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه افزود: امروز هم برخی روشنفکران و غرب زده های داخلی از کوچکترین حرکتی ذوق زده می شوند، بطوریکه وقتی قصه سخنرانی روسای جمهورایران، آمریکا و فرانسه در سازمان ملل آن هم با فاصله یک ساعت از هم را می شنوند به قدری ذوق زده شدند که حتی از دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا سخن به میان می آورند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد