بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
مشکل انقلاب اسلامی ایران با سیاستمداران آمریکا اعتقادی است/بعضی ها از فاصله یک ساعته سخنرانی روسای جمهور ایران و امریکا در سازمان ملل هیجان زده شدند
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۴ ب.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی مشکل اساسی ایران با سیاستمداران آمریکا را اعتقادی دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران در همه عرصه ها از جمله: سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با سیاستمداران آمریکا در تضاد است، اما مهمترین و اساسی ترین آن، مشکلات اعتقادی است.

حسین محمدی در واکنش به برخی سخنان مطرح شده در خصوص رابطه با آمریکا در گفتگو با تابان تربت، اظهار داشت: در اعتقاد راسخ آمریکائی ها، از مجلس سنا و کنگره گرفته تا دولتمردان این کشور، خوی استکباری، سلطه جویی، چپاول، تفرقه و اختلاف موج می زند و گاهاٌ هم به آن اذعان دارند.

 

وی بیان کرد: با مروری کوتاه و دقیق به وقایع یک قرن گذشته تاریخ بشریت بخوبی در می یابیم که دولتهای گذشته و فعلی آمریکا با بمباران اتمی شهرهای ژاپن، کودتا، جنگ و خونریزی، ترور و فتنه سعی در نفوذ و سلطه بر کشورها داشته که بعضا به ظاهر موفقیت آمیز بوده است.

 

محمدی با یاد آوری بخشی از جنایات امریکا در دنیا اذعان داشت: وقایع قبل از انقلاب در ایران، حوادث گذشته و فعلی افغانستان، وضعیت کنونی عراق و سوریه و یمن و … همه ریشه در افکار پلید و اهداف نامشروع سیاستمداران آمریکائی ها دارد.

 

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: در مقابل انقلاب اسلامی ایران با الگو برداری از قوانین اسلام ناب محمدی(ص) و نظامی برگرفته از حکومت دینی و مردم سالاری، راهبرد حمایت و دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و استبداد را در پیش گرفته است.

 

وی گفت: حال چگونه می توان حتی فکر رابطه با این کشور را در اذهان خود جای داد و با این اشراف اطلاعاتی، آیندگان درباره ما چه قضاوتی خواهند کرد؟

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه تصریح کرد: برخی کشورهای اروپائی و ارتجاع عرب برای خوش خدمتی به اربابشان آمریکا با دلارهای نفتی و کمک های اطلاعاتی و تسلیحاتی و نظامی دامنه نفوذ این کشور را در منطقه خاورمیانه گسترش دادند.

 

وی ادامه داد: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و خروج امریکائی ها از این کشور، فصلی جدید در تاریخ بشریت ورق خورد، بطوریکه امروز علاوه بر شکست های مفتضحانه سیاستهای آمریکا و همپیمانانش در منطقه خاورمیانه، دامنه نفوذ افکار و سیاستهای انقلاب اسلامی ایران منطقه و جهان اسلام را فرا گرفته است.

 

محمدی خط مقدم مبارزه انقلاب اسلامی ایران را در شامات و فلسطین دانست و افزود: تمام جنایات و توطئه ها درمنطقه خاورمیانه با مدیریت امریکا و دلارهای نفتی عربستان و قطر رهبری می شود تا بتوانند ضمن تامین امنیت رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل، اموال کشورهای اسلامی را به غارت ببرند.

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه افزود: امروز هم برخی روشنفکران و غرب زده های داخلی از کوچکترین حرکتی ذوق زده می شوند، بطوریکه وقتی قصه سخنرانی روسای جمهورایران، آمریکا و فرانسه در سازمان ملل آن هم با فاصله یک ساعت از هم را می شنوند به قدری ذوق زده شدند که حتی از دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا سخن به میان می آورند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است