بدون نظر
 
رزمایش خدمت
مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۲ ق.ظ
 
تابستان امسال بالغ بر 20 گروه جهادی در روستاهای محروم بخش کدکن حضور یافتند اما این خدمت رسانی با مشارکت 14 گروه جهادی در رزمایش خدمت"سپاهیان محمد رسول الله2" با قوت بیشتری دنبال شد.

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در حاشیه برگزاری اردوهای جهادی رزمایش خدمت”سپاهیان محمد رسول الله۲″ در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: رزمایش خدمت رسانی و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص) با اعزام ۱۴ گروه جهادی از ۲۰ لغایت ۲۸ شهریورماه در سطح روستاهای محروم شهرستان های تربت حیدریه و رشتخوار در حال برگزاری است

 

سرهنگ علی نیک یاد افزود: تابستان امسال بالغ بر ۲۰ گروه جهادی در روستاهای محروم بخش کدکن حضور یافتند اما این خدمت رسانی با مشارکت ۱۴ گروه جهادی در رزمایش خدمت”سپاهیان محمد رسول الله با قوت بیشتری دنبال شد.

 

وی  با اشاره به عرصه های فعالیتی این اردوها، خاطرنشان کرد: فعالیت این گروه ها در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به محرومان طبق برنامه زمانبندی و در عرصه های عمرانی، فرهنگی، محرومیت زدایی، بهداشت و سلامت، اقتصاد مقاومتی در حال انجام است.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: جهادگران بسیجی در این رزمایش خدمت با حضور در مناطق حاشیه ای شهر تربت حیدریه شامل؛ کوی بازرگان، کوی امام و همچنین کوی شهید چمران و روستاهای محروم بخش کدکن و رخ و شهرستان رشتخوار به عرصه های عمران و سازندگی می پردازند.

 

رزمایش خدمت گروه‌های جهادی همزمان با رزمایش نظامی اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) در روزهای گذشته در سراسر کشور برگزار و تا ۲۹ شهریور نیر ادامه دارد.

 

امسال بالغ بر ۲۰ گروه جهادی به ۱۳ روستای منطقه هدف( دهستان رقیچه بخش کدکن) اعزام شدند و علاوه بر فعالیت های عمران و آبادانی و بهداشت و درمان مباحث فرهنگی و اقتصاد مقاومتی را نیز دنبال کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است