بدون نظر
 
رزمایش خدمت
مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۲ ق.ظ
 
تابستان امسال بالغ بر 20 گروه جهادی در روستاهای محروم بخش کدکن حضور یافتند اما این خدمت رسانی با مشارکت 14 گروه جهادی در رزمایش خدمت"سپاهیان محمد رسول الله2" با قوت بیشتری دنبال شد.

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در حاشیه برگزاری اردوهای جهادی رزمایش خدمت”سپاهیان محمد رسول الله۲″ در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: رزمایش خدمت رسانی و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص) با اعزام ۱۴ گروه جهادی از ۲۰ لغایت ۲۸ شهریورماه در سطح روستاهای محروم شهرستان های تربت حیدریه و رشتخوار در حال برگزاری است

 

سرهنگ علی نیک یاد افزود: تابستان امسال بالغ بر ۲۰ گروه جهادی در روستاهای محروم بخش کدکن حضور یافتند اما این خدمت رسانی با مشارکت ۱۴ گروه جهادی در رزمایش خدمت”سپاهیان محمد رسول الله با قوت بیشتری دنبال شد.

 

وی  با اشاره به عرصه های فعالیتی این اردوها، خاطرنشان کرد: فعالیت این گروه ها در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به محرومان طبق برنامه زمانبندی و در عرصه های عمرانی، فرهنگی، محرومیت زدایی، بهداشت و سلامت، اقتصاد مقاومتی در حال انجام است.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: جهادگران بسیجی در این رزمایش خدمت با حضور در مناطق حاشیه ای شهر تربت حیدریه شامل؛ کوی بازرگان، کوی امام و همچنین کوی شهید چمران و روستاهای محروم بخش کدکن و رخ و شهرستان رشتخوار به عرصه های عمران و سازندگی می پردازند.

 

رزمایش خدمت گروه‌های جهادی همزمان با رزمایش نظامی اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) در روزهای گذشته در سراسر کشور برگزار و تا ۲۹ شهریور نیر ادامه دارد.

 

امسال بالغ بر ۲۰ گروه جهادی به ۱۳ روستای منطقه هدف( دهستان رقیچه بخش کدکن) اعزام شدند و علاوه بر فعالیت های عمران و آبادانی و بهداشت و درمان مباحث فرهنگی و اقتصاد مقاومتی را نیز دنبال کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور