بدون نظر
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه:
مشارکت حداکثری در انتخابات دشمن را ناامید می کند/برخی افراد با فضاسازی رسانه ای به دنبال تقلیل نگاه هیئت های نظارت به داوطلبان انتخابات هستند
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۹ ب.ظ
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: دشمن از سال قبل با برنامه ریزی ها و فضاسازی رسانه ای خود به دنبال تاخیر در برگزاری انتخابات و یا حضور کمرنگ مردم در این فریضه الهی، سیاسی هستند، لذا مشارکت حداکثری در انتخابات مانند همیشه دشمن را ناامید خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد داوری خطیب جمعه موقت تربت حیدریه در آئین خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: دشمن در تلاش است تا مشارکت حداکثری مردم را به چالش بکشاند و این اقدام از سال قبل آغاز شده و حتی اغتشاشات اخیر برای به تاخیر انداختن و حضور کمرنگ مردم در انتخابات را برنامه ریزی کرده بودند.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، یک وظیفه الهی، دینی و ملی است، افزود: مردم با حضور حداکثری خود به دشمنان ثابت می کنند که این ملت با نظام و انقلاب همراه است و اجازه سلطه دوباره بر این کشور را نخواهند داد.

خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: اکنون که مرحله اول که همان ثبت نام به و در مرحله بعدی بررسی داوطلبان در هیئت های اجرایی نیز به اتمام رسیده، اکنون در اصلی ترین مرحله یعنی نظارت دقیق هیئت های نظارت برای تعیین منتخبین در مرکز تصمیم گیری نظام قرار داریم و بسیار حائز اهمیت است.

داوری بیان داشت: تسامح و سهل انگاری از طرف هیئت های اجرایی از مصادیق بارز زیر پا گذاشتن حق الناس است و می طلبد این وظیفه مهم و پر مسئولیت را همچون گذشته به نحو احسن به انجام برسانند.

خطیب جمعه موقت تربت حیدریه خاطر نشان کرد: از سالهای قبل برخی عناصر و رسانه ها با جوسازی ها و فضاسازی و با ترویج نگاه تقلیل انگارانه، به بوق جنبه سلبی نظارت می دمند که نیاز به سخت گیری نیست و حال آنکه هر شخصیت دو جنبه دارد که علاوه بر سوابق، یک جنبه دیگر منتخب این است که از تمام صلاحیت های اخلاقی، سیاسی و اجتماعی برخوردار باشد.

وی تاکید کرد: اگر هیئت های نظارت احراز صلاحیت را به درستی انجام دهند حق مطلب را ادا کردند و حال ممکن است کسانی به این روش اعتراض کنند و نباید به این حرفها اعتنایی کرد، چرا که منتخبین در مرکز تصمیم گیری نظام مستقر می شوند و باید از سلامت فکری، سیاسی و اجتماعی لازم برخوردار باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شفافیت و مطالبه گری از ویژگی های اصلی حوزه خبر رسانی است مرگ یک کوهنورد در قله پیشکوه تربت حیدریه برداشت جو در بیش از ۷ هزار هکتار مزارع جلگه رخ تربت حیدریه اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است حوض انباری تاریخی، زیر پای شهر تربت حیدریه شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان