بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه عنوان کرد؛
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۱۲ ب.ظ
 
مجید رضایی گفت: مجموعه ورزشی ۵ هزار نفری تربت حیدریه واقع در شهرک ولی عصر عجل الله یک مجموعه حرفه ای و بعنوان مجهزترین ورزشگاه شرق کشور محسوب می شود، اما مسیر منتهی به ورودی مناسبی برای تردد ورزشکاران و خانواده ها ندارد.

مجید رضایی، رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد:   مجموعه ورزشی ۵ هزار نفری تربت حیدریه واقع در شهرک ولی عصر عجل الله یک مجموعه حرفه ای و بعنوان مجهزترین ورزشگاه شرق کشور محسوب می شود و با توجه به استقبال مردم از این مجموعه ورزشی نیازمند نگاه ویژه مسئولان است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ورزش های همگانی را برای خانواده ها راه اندازی کردیم و همه روزه از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ مردم بهمراه خانواده ها می توانند از این فضای ورزشی استفاده کنند.

رضایی به مشکلات پیش روی این مجموعه ورزشی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه تردد به این ورزشگاه افزایش یافته و اینکه پیست دوچرخه سواری و تارتان ان راه اتدازی شده، ورودی منتهی به مجموعه مناسب نیست و مردم برای ورود به مجموعه سر در گم هستند، لذا از شهرداری و اداره راه و شهرسازی تقاضا داریم نسبت به رفع این مشکل همکاری کنند.

رضایی بیان داشت: همچنین روشنایی مسیر منتهی به مجموعه وضعیت مناسبی ندارد و شب ها در حین برگشت برای ورزشکارات و خانواده ها مشکلاتی را بوجود آورده است.

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه به معضل آب بند پله ها اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه طرح اولیه این مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری است اما بدلیل کمبود اعتبارات با ظرفیت ۵ هزار نفری راه اندازی شده، لذا می بایست بادگیر و رینگ مجموعه بطور کامل اجرا شود تا بخش عمده مشکلات برطرف شود.

وی گفت: امسال بعد از مجموعه های ورزشی سبزوار و نیشابور ورزشگاه آزادی تربت خیدریه در دستور کار قرار گرفته که با تخصیص و تامین اعتبار لازم امیدواریم مشکلات پیش رو حل شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه خاطر نشان کرد: عملیات ساخت ورزشگاه 5 هزار نفری تربت حیدریه از سال 88 در زمینی به مساحت 11 هکتار آغاز شد و 22 دیماه  97 با مجموع هزینه بری  10 میلیارد تومان توسط وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

برای اجرای پیست دو ومیدانی تارتان این مجموعه  1.5 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که  به طول 400 متر و در هشت خط قابل استفاده است.

ورزشگاه دارای جایگاه خبرنگاران، جایگاه مهمان ویژه، اتاق آزمایش دوپینگ، سونای خشک، اتاق ماساژ، رختکن مجزا و محوطه پارکینگ آن به مساحت 15 هزار متر، گنجایش نزدیک به 600 دستگاه خودرو را دارد، اما در عین حال به دلیل کمبود منابع آبی و خشکسالی چند ساله در منطقه، زمین چمن ورزشگاه مصنوعی است.

هم اکنون در شهرستان تربت حیدریه، 32 باشگاه ورزشی فعالند که هفت باشگاه مربوط به بانوان، 2 باشگاه ویژه آقایان و بقیه به صورت مشترک فعالیت دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه