بدون نظر
 
رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:
مسوولان محافظه کاری را کنار گذاشته و با مردم شفاف باشند
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
 
رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی دموکراسی، رسانه ها هستند؛ گفت: در برابر بمباران خبری رسانه های معاند و بیگانه مسوولان باید با شفافیت، صداقت و انصاف دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند

به گزارش تابان تربت، عباس محمدیان صبح امروز در حاشیه سفر کاروان بسیج رسانه انقلاب به تربت حیدریه، هدف از راه اندازی این کاروان رسانه ای را ایجاد پل ارتباط بین مردم و مسئولین در چهل سالگی انقلاب دانست و افزود: تلاش ما این است اعتماد مردم از بسته های رسانه ای داخلی تامین شود.

 

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی دموکراسی، رسانه ها هستند؛ گفت: در برابر بمباران خبری رسانه های معاند و بیگانه مسوولان باید با شفافیت، صداقت و انصاف دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

 

وی بیان کرد: امروز با این حجم گسترده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی زمان ان رسبده که مسئولین به عملکردشان پیوست خبری بدهند تا مردم بیش از گذشته با دستاوردها و عملکرد نظام آشنا شوند.

 

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: متاسفانه نسل چهارم انقلاب امروز دروازبانی خبر را در رسانه های بیگانه جستجو می کنند و باید شرایطی فراهم شود تا این نسل انقلاب از درون نظام تغذیه شود.

 

محمدیان اضافه کرد: نباید اگر رسانه ای انتقادی می کند به مسئولین بَر بخورد یا اگر رسانه داخلی یک مدیری را نقد می کند نباید فردا به آن اداره راهش ندهند!

 

وی گفت: انقلاب متعلق به یک جریان سیاسی نبوده و نیست و امروز مسئولین باید عملکرد چهل ساله انقلاب را بیان کنند و با آنچه که قبل از انقلاب با آن روبرو بوده ایم تطبیق دهند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه نیز گفت: بسیج یک نهاد مردمی با ظرفیت عظیم و بسیار چشمگیر است که مشابه آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

 

سرهنگ علی نیک یاد افزود: مدیران فعلی کشور با اعتماد به ظرفیت مردمی نهاد مقدس بسیج در جهت رفع مشکلات جاری این ظرفیت را به فعلیت تبدیل کنند چرا که هر کس از این ظرفیت استفاده کرده بهره اش را نیز برده است.

 

معاونت استاندار و فرماندار تربت حیدریه در ادامه از بهره برداری 75 پروژه با اعتبار 130 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در تربت حیدریه خبر داد و افزود: از این اعتبار حدود 90 میلیارد تومان در حوزه گاز رسانی روستاها و شهرک های صنعتی هزینه شده است.

 

علی رستمی گفت: در چهلمین سالگرد انقلاب، 121 طرح اقتصادی با اعتبار 28 میلیارد تومان در حوزه کشاورزی، دام و صنایع تربت حیدریه به بهره برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست