بدون نظر
 
رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:
مسوولان محافظه کاری را کنار گذاشته و با مردم شفاف باشند
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
 
رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی دموکراسی، رسانه ها هستند؛ گفت: در برابر بمباران خبری رسانه های معاند و بیگانه مسوولان باید با شفافیت، صداقت و انصاف دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند

به گزارش تابان تربت، عباس محمدیان صبح امروز در حاشیه سفر کاروان بسیج رسانه انقلاب به تربت حیدریه، هدف از راه اندازی این کاروان رسانه ای را ایجاد پل ارتباط بین مردم و مسئولین در چهل سالگی انقلاب دانست و افزود: تلاش ما این است اعتماد مردم از بسته های رسانه ای داخلی تامین شود.

 

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی دموکراسی، رسانه ها هستند؛ گفت: در برابر بمباران خبری رسانه های معاند و بیگانه مسوولان باید با شفافیت، صداقت و انصاف دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

 

وی بیان کرد: امروز با این حجم گسترده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی زمان ان رسبده که مسئولین به عملکردشان پیوست خبری بدهند تا مردم بیش از گذشته با دستاوردها و عملکرد نظام آشنا شوند.

 

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: متاسفانه نسل چهارم انقلاب امروز دروازبانی خبر را در رسانه های بیگانه جستجو می کنند و باید شرایطی فراهم شود تا این نسل انقلاب از درون نظام تغذیه شود.

 

محمدیان اضافه کرد: نباید اگر رسانه ای انتقادی می کند به مسئولین بَر بخورد یا اگر رسانه داخلی یک مدیری را نقد می کند نباید فردا به آن اداره راهش ندهند!

 

وی گفت: انقلاب متعلق به یک جریان سیاسی نبوده و نیست و امروز مسئولین باید عملکرد چهل ساله انقلاب را بیان کنند و با آنچه که قبل از انقلاب با آن روبرو بوده ایم تطبیق دهند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه نیز گفت: بسیج یک نهاد مردمی با ظرفیت عظیم و بسیار چشمگیر است که مشابه آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

 

سرهنگ علی نیک یاد افزود: مدیران فعلی کشور با اعتماد به ظرفیت مردمی نهاد مقدس بسیج در جهت رفع مشکلات جاری این ظرفیت را به فعلیت تبدیل کنند چرا که هر کس از این ظرفیت استفاده کرده بهره اش را نیز برده است.

 

معاونت استاندار و فرماندار تربت حیدریه در ادامه از بهره برداری ۷۵ پروژه با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در تربت حیدریه خبر داد و افزود: از این اعتبار حدود ۹۰ میلیارد تومان در حوزه گاز رسانی روستاها و شهرک های صنعتی هزینه شده است.

 

علی رستمی گفت: در چهلمین سالگرد انقلاب، ۱۲۱ طرح اقتصادی با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان در حوزه کشاورزی، دام و صنایع تربت حیدریه به بهره برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است