بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مسوولان در پاسخ به بدعهدی اروپا با سیاست فعال و به دور از انفعال عمل کنند
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه بدعهدی غرب در همه حوزه ها مشخص شده، ابراز امیدواری کرد که مسوولان کشور گام های بعدی در پاسخ به بدعهدی اروپا را با قاطعیت و سیاست فعال و به دور از انفعال و محکم بردارند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آیین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: غرب و امریکا و همه عوامل مزدور استکبار هیچ قدمی برای ما بر نمی دارند و مسوولان کشور باید با اتکا به توانمندی و ظرفیت های داخل، مشکلات کشور را برطرف کنند.

 

وی با بیان اینکه بدعهدی غرب در همه حوزه ها مشخص شده، ابراز امیدواری کرد که مسوولان کشور گام های بعدی در پاسخ به بدعهدی اروپا را با قاطعیت و سیاست فعال و به دور از انفعال و محکم بردارند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: امیدواریم آنچه که برخی در گذشته می پتداشتند شاید لبخندهای غربی ها رهگشا باشد، از این تفکر عبرت بگیرند و قدم های بعدی را مستحکم بردارند.

 

عصمتی با بیان اینکه باید از سبره و روش عملی امامان معصوم علیه السلام درس بگیریم تا جامعه به سلامت و سبک زندگی اصیل اسلامی دست یابد، افزود: ارتباط و محبت و تواضع با مردم و فرار از تجمل گرایی و اشرافی گری و با مردم بودن از ویژگی های زندگی اهل بیت علیه السلام است که در مرحله اول مسوولان و در ادامه همه مردم از این سیره عملی درس بگیرند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود