بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مسوولان در پاسخ به بدعهدی اروپا با سیاست فعال و به دور از انفعال عمل کنند
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه بدعهدی غرب در همه حوزه ها مشخص شده، ابراز امیدواری کرد که مسوولان کشور گام های بعدی در پاسخ به بدعهدی اروپا را با قاطعیت و سیاست فعال و به دور از انفعال و محکم بردارند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آیین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: غرب و امریکا و همه عوامل مزدور استکبار هیچ قدمی برای ما بر نمی دارند و مسوولان کشور باید با اتکا به توانمندی و ظرفیت های داخل، مشکلات کشور را برطرف کنند.

 

وی با بیان اینکه بدعهدی غرب در همه حوزه ها مشخص شده، ابراز امیدواری کرد که مسوولان کشور گام های بعدی در پاسخ به بدعهدی اروپا را با قاطعیت و سیاست فعال و به دور از انفعال و محکم بردارند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: امیدواریم آنچه که برخی در گذشته می پتداشتند شاید لبخندهای غربی ها رهگشا باشد، از این تفکر عبرت بگیرند و قدم های بعدی را مستحکم بردارند.

 

عصمتی با بیان اینکه باید از سبره و روش عملی امامان معصوم علیه السلام درس بگیریم تا جامعه به سلامت و سبک زندگی اصیل اسلامی دست یابد، افزود: ارتباط و محبت و تواضع با مردم و فرار از تجمل گرایی و اشرافی گری و با مردم بودن از ویژگی های زندگی اهل بیت علیه السلام است که در مرحله اول مسوولان و در ادامه همه مردم از این سیره عملی درس بگیرند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر