بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
مسوولان خدمات و دستاوردهای انقلاب و نظام را برای مردم تبیین کنند/از ترم آینده کارکنان دولت حق تدریس در دانشگاهها را ندارند
تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۶ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: در شرایطی که دشمن در صدد است جشن چهل سالگی انقلاب را با پمپاژ رسانه ای دروغ برای مردم و کشور تلخ کند مسوولان دستگاهها و نهادها موطفند بعنوان سخنگوی حاکمیت دستاوردهای انقلاب و نظام را تبیین کنند‌.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی شنبه شب در نهمین جلسه شورای اداری تربت خیدریه گرامیداشت شهید رضا زارع اظهار کرد: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مقتنمی است تا علاوه بر بهره برداری و کلنگ زنی از طرح ها و پروژه ها در حوزه های مختلف، هدمات چهل ساله انقلاب اسلامی برای مردم بازگو شود.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: در شرایطی که دشمن در صدد است جشن چهل سالگی انقلاب را با پمپاژ رسانه ای دروغ برای مردم و کشور تلخ کند مسوولان دستگاهها و نهادها موطفند بعنوان سخنگوی حاکمیت دستاوردهای انقلاب و نظام را تبیین کنند‌.

 

وی بیان داشت: گاهی مردم مراجعه می کنند و از گرانی، تورم، بیکاری و بسیاری از مشکلات کشور گلایه دارند، حق هم دارند اما اگر می گوییم گرانی، تورم، بیکاری و مشکلات اقتصادی، این را هم بگوییم که روستای بدون گاز نداریم، تنها ۴ کیلومتر راه خاکی داریم، ۱۲ هزار دانشجو در ۷ مرکز دانشگاهی داریم، این میزان پروژه بهره برداری و یا در حال احداث است.

 

رستمی از مسوولان و سخنرانان هیئت های مذهبی خواست تا در ایام فاطمیه که متقارن با ایام الله دهه فجر است از تریبون هیئت و مراسم برای تبیین انقلاب اسلامی و خدمات نظام غافل نشوند.

 

وی افزود: در دهه فجر امسال ۶۹ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد ضمن آنکه یکهزار و ۱۶۱ طرح مصوب از سهم اشتغال شهرستان در حوزه های مختلف محقق شده است.

 

فرماندار ویژه تربت حیدریه حجم سرمایه گذاری در بخش های مختلف این شهرستان را ۵۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این رقم طی پنج سال اخیر و توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.

علی رستمی اظهار کرد: این میزان سرمایه گذاری برای اجرای طرح تصیفیه فاضلاب، احداث نیروگاه برق و کارخانه فولاد، زرمهر (طلا) و توسعه گروه صنعتی هزینه شده و بیانگر این است که در زیرساخت های تربت حیدریه اقدام های اساسی صورت گرفته است.

 

وی در بخشی دیگر به کارکنان و مسوولان دستگاههای اجرایی هشدار داد که از ترم آینده هیچ کس حتی یک یا دو واحد حق تدریس در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی را ندارند و مسوولان دانشگاهها خلا موجود را از فارغ التحصیلان دانشگاهی جایگزین کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد