بدون نظر
 
اندر حکایت تقاطع دردسر ساز
مسوولان تربت حیدریه آستین ها را بالا زدند
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۴:۳۸ ب.ظ
 
بلاخره پس از گذشت 22 سال از احداث تقاطع ولی عصر(ع)(پل چهارراه خواف) تربت حیدریه و مشکلاتی که برای مردم و کسبه بوجود آورده بود مسوولان آستین همت بالا زدند تا با ارائه یک طرح مطالعاتی این دردسر را ساماندهی و بهسازی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ جلسه بررسی پروژه مطالعه و طراحی بهسازی تقاطع ولی عصر(عج) (پل خواف) و چهار خیابان منتهی به آن در تربت حیدریه، ظهر امروز  مورد بررسی، بحث و تبادل نظر و تشریک مساعی مسوولان حوزه فنی استانداری خراسان رضوی، مسوولان محلی تربت حیدریه و پیمانکار مشاور طرح قرار گرفت.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به قدمت ساخت پل (سال ۱۳۷۴)گفت: این که موضوع اصلاح هندسی پل خواف تاکنون در قالب چهار نشست مشترک شورای همتا(هماهنگی ترافیک) و شورای ترافیک شهرستان تربت حیدریه برگزار شده، نشان از اهمیت موضوع دارد.

 

احمدعلی موهبتی افزود: در عین حال طرح پیشنهادی باید از پختگی کامل برخوردار باشد و تمامی جوانب موضوع اعم از فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، فنی و اعتباری، مورد بررسی کارشناسان محلی و استانی قرار بگیرد.

 

در ادامه معاون مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی نیز اظهار داشت: شرکت مشاور طرح گزینه های خود را ارایه و مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

مهدی حسینی با بیان اینکه کارشناسان نیز در مقابل دیدگاه های خود را ارایه کردند، افزود: مقرر شد شرکت مشاور طرح، مطالعات تکمیلی خود را انجام داده و برای ارزیابی و بررسی نهایی، جلسه دیگری در دفتر فنی استانداری برگزار و مجدد بررسی شود.

با احداث این پل در سال ۱۳۷۴  حدود ۱۸۰ نفر از کسبه با چالش جدی مواجه شدند بطوریکه اکنون این منطفه متروکه است و جرم خیزی بالا دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حماسه فتح خرمشهر با مقاومت و مبارزه به دست آمد/هر زمان محکم ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد اینفوگرافی/فتح خرمشهر آینده نگری برای افزایش ۲۰ درصدی سهمیه مدیریتی بانوان تربت حیدریه نخستین تالار بورس زعفران جهان در تربت حیدریه راه اندازی شد خسارت ۹۵ میلیارد ریالی سیل در تربت حیدریه پیروزی ائتلاف مقاومت و ضد آمریکایی در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم عراق است/پیروزی محور مقاومت در حال تسری به میدان سیاسی است اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد