بدون نظر
 
اندر حکایت تقاطع دردسر ساز
مسوولان تربت حیدریه آستین ها را بالا زدند
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۴:۳۸ ب.ظ
 
بلاخره پس از گذشت 22 سال از احداث تقاطع ولی عصر(ع)(پل چهارراه خواف) تربت حیدریه و مشکلاتی که برای مردم و کسبه بوجود آورده بود مسوولان آستین همت بالا زدند تا با ارائه یک طرح مطالعاتی این دردسر را ساماندهی و بهسازی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ جلسه بررسی پروژه مطالعه و طراحی بهسازی تقاطع ولی عصر(عج) (پل خواف) و چهار خیابان منتهی به آن در تربت حیدریه، ظهر امروز  مورد بررسی، بحث و تبادل نظر و تشریک مساعی مسوولان حوزه فنی استانداری خراسان رضوی، مسوولان محلی تربت حیدریه و پیمانکار مشاور طرح قرار گرفت.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به قدمت ساخت پل (سال ۱۳۷۴)گفت: این که موضوع اصلاح هندسی پل خواف تاکنون در قالب چهار نشست مشترک شورای همتا(هماهنگی ترافیک) و شورای ترافیک شهرستان تربت حیدریه برگزار شده، نشان از اهمیت موضوع دارد.

 

احمدعلی موهبتی افزود: در عین حال طرح پیشنهادی باید از پختگی کامل برخوردار باشد و تمامی جوانب موضوع اعم از فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، فنی و اعتباری، مورد بررسی کارشناسان محلی و استانی قرار بگیرد.

 

در ادامه معاون مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی نیز اظهار داشت: شرکت مشاور طرح گزینه های خود را ارایه و مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

مهدی حسینی با بیان اینکه کارشناسان نیز در مقابل دیدگاه های خود را ارایه کردند، افزود: مقرر شد شرکت مشاور طرح، مطالعات تکمیلی خود را انجام داده و برای ارزیابی و بررسی نهایی، جلسه دیگری در دفتر فنی استانداری برگزار و مجدد بررسی شود.

با احداث این پل در سال ۱۳۷۴  حدود ۱۸۰ نفر از کسبه با چالش جدی مواجه شدند بطوریکه اکنون این منطفه متروکه است و جرم خیزی بالا دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است