بدون نظر
 
اندر حکایت تقاطع دردسر ساز
مسوولان تربت حیدریه آستین ها را بالا زدند
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۴:۳۸ ب.ظ
 
بلاخره پس از گذشت 22 سال از احداث تقاطع ولی عصر(ع)(پل چهارراه خواف) تربت حیدریه و مشکلاتی که برای مردم و کسبه بوجود آورده بود مسوولان آستین همت بالا زدند تا با ارائه یک طرح مطالعاتی این دردسر را ساماندهی و بهسازی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ جلسه بررسی پروژه مطالعه و طراحی بهسازی تقاطع ولی عصر(عج) (پل خواف) و چهار خیابان منتهی به آن در تربت حیدریه، ظهر امروز  مورد بررسی، بحث و تبادل نظر و تشریک مساعی مسوولان حوزه فنی استانداری خراسان رضوی، مسوولان محلی تربت حیدریه و پیمانکار مشاور طرح قرار گرفت.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به قدمت ساخت پل (سال ۱۳۷۴)گفت: این که موضوع اصلاح هندسی پل خواف تاکنون در قالب چهار نشست مشترک شورای همتا(هماهنگی ترافیک) و شورای ترافیک شهرستان تربت حیدریه برگزار شده، نشان از اهمیت موضوع دارد.

 

احمدعلی موهبتی افزود: در عین حال طرح پیشنهادی باید از پختگی کامل برخوردار باشد و تمامی جوانب موضوع اعم از فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، فنی و اعتباری، مورد بررسی کارشناسان محلی و استانی قرار بگیرد.

 

در ادامه معاون مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی نیز اظهار داشت: شرکت مشاور طرح گزینه های خود را ارایه و مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

مهدی حسینی با بیان اینکه کارشناسان نیز در مقابل دیدگاه های خود را ارایه کردند، افزود: مقرر شد شرکت مشاور طرح، مطالعات تکمیلی خود را انجام داده و برای ارزیابی و بررسی نهایی، جلسه دیگری در دفتر فنی استانداری برگزار و مجدد بررسی شود.

با احداث این پل در سال ۱۳۷۴  حدود ۱۸۰ نفر از کسبه با چالش جدی مواجه شدند بطوریکه اکنون این منطفه متروکه است و جرم خیزی بالا دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه