بدون نظر
 
اندر حکایت تقاطع دردسر ساز
مسوولان تربت حیدریه آستین ها را بالا زدند
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۴:۳۸ ب.ظ
 
بلاخره پس از گذشت 22 سال از احداث تقاطع ولی عصر(ع)(پل چهارراه خواف) تربت حیدریه و مشکلاتی که برای مردم و کسبه بوجود آورده بود مسوولان آستین همت بالا زدند تا با ارائه یک طرح مطالعاتی این دردسر را ساماندهی و بهسازی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ جلسه بررسی پروژه مطالعه و طراحی بهسازی تقاطع ولی عصر(عج) (پل خواف) و چهار خیابان منتهی به آن در تربت حیدریه، ظهر امروز  مورد بررسی، بحث و تبادل نظر و تشریک مساعی مسوولان حوزه فنی استانداری خراسان رضوی، مسوولان محلی تربت حیدریه و پیمانکار مشاور طرح قرار گرفت.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به قدمت ساخت پل (سال ۱۳۷۴)گفت: این که موضوع اصلاح هندسی پل خواف تاکنون در قالب چهار نشست مشترک شورای همتا(هماهنگی ترافیک) و شورای ترافیک شهرستان تربت حیدریه برگزار شده، نشان از اهمیت موضوع دارد.

 

احمدعلی موهبتی افزود: در عین حال طرح پیشنهادی باید از پختگی کامل برخوردار باشد و تمامی جوانب موضوع اعم از فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، فنی و اعتباری، مورد بررسی کارشناسان محلی و استانی قرار بگیرد.

 

در ادامه معاون مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی نیز اظهار داشت: شرکت مشاور طرح گزینه های خود را ارایه و مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

مهدی حسینی با بیان اینکه کارشناسان نیز در مقابل دیدگاه های خود را ارایه کردند، افزود: مقرر شد شرکت مشاور طرح، مطالعات تکمیلی خود را انجام داده و برای ارزیابی و بررسی نهایی، جلسه دیگری در دفتر فنی استانداری برگزار و مجدد بررسی شود.

با احداث این پل در سال ۱۳۷۴  حدود ۱۸۰ نفر از کسبه با چالش جدی مواجه شدند بطوریکه اکنون این منطفه متروکه است و جرم خیزی بالا دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند