بدون نظر
 
با حضور ۱۲۰ قاری ممتاز؛
مسابقات قرآن کریم تیپ ١٧٧ تربت‌حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ در ۲:۲۹ ب.ظ
 
مرحله مقدماتی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کارکنان پایور و وظیفه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به صورت حضوری، روز یکشنبه با حضور ١٢٠ نفر قاری در تیپ ١٧٧ متحرک هجومی شهید نصر اصفهانی تربت‌حیدریه برگزار شد.

به گزارش تابان تربت، رییس عقیدتی سیاسی تیپ ١٧٧ متحرک هجومی شهید نصر اصفهانی در این آیین آظهار کرد: هدف از برپایی این مسابقه‌ها، ترویج فرهنگ قرآنی در میان کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خدمت به دین مبین اسلام و شهدا است.

حجت‌الاسلام هادی غلامی افزود: ضرورت دارد برای هدایت و حمایت همکاران در زمینه تقویت و گسترش انس با قرآن کریم و تعمیق مفاهیم قرآنی در زندگی آنها اقدامات و برنامه ریزی بیشتری صورت گیرد.

مسوول قرآن، عترت و نماز تیپ ١٧٧ متحرک هجومی نزاجا نیز با بیان اینکه رقابت‌ها از دیروز آغاز شده بود، گفت: شرکت کنندگان در رشته‌های قرائت، تحقیق و ترتیل، حفظ ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۲۵ جزء و حفظ کل، اذان و مفاهیم سطح یک (زیر دیپلم) و سطح 2 (بالای دیپلم) براساس جزء 24 تفسیر نمونه آیت‌الله مکارم شیرازی برگزار شده است.

سیدمحمود سیدی افزود: از بین شرکت‌کنندگان، تعداد 25 نفر به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کرده‌اند.

وی همچنین گفت: برگزیدگان این مرحله در بین یکان‌های نیروهای زمینی نیمه نخست شهریور ماه امسال به صورت غیرحضوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجازه هیچ تعرضی به مرزهای جمهوری اسلامی را نخواهیم داد عملیات اجرایی تعریض ورودی تربت حیدریه از سمت گناباد به زودی آغاز می شود برخی کارشناسان بانک ها به دنبال تولید نارضایتی بین مردم هستند تأکید همزمان طب سنتی و نوین به واکسیناسیون عمومی/ بذر عدم واکسیناسیون توسط دشمنان در ذهن مردم کاشته شد وعده استاندار خراسان رضوی به باغداران کدکن محقق نشد پایان مأموریت اکبریان در شهرداری تربت حیدریه بیش از ۱۳۵ هزار دُز واکسن کرونا در تربت حیدریه تزریق شده است آغاز عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن تعلیم علوم دینی نیازمند تلاش و مجاهدت علمی است رفع مشکلات مناطق محروم با اردوی جهادی و میز خدمت ادارات/ از احداث خانه روستایی تا اجرای طرح کمک مومنانه در تربت حیدریه تشکیل دولت اسلامی مستلزم تربیت مدیر انقلابی و کارآمد و تحول در ساختار اداری کشور است مهدی قدرتی شهردار تربت حیدریه شد