بدون نظر
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه:
مسابقات فوتسال نونهالان کشور در تربت‌ حیدریه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق.ظ
 
مصطفی یوسفی گفت: رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال نونهالان کشور با عنوان یادواره ۱۱۰۳ شهید منطقه تربت‌حیدریه از ۱۸ بهمن ماه جاری به مدت یک هفته در این شهرستان برگزار می‌شود.

مصطفی یوسفی، رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: این رقابت‌ها با حضور ۱۲ تیم از ۱۱ استان خراسان رضوی، قم، لرستان، البرز، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، مازندران و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه از استان خراسان رضوی دو تیم حضور خواهند داشت، گفت: نمایندگان این استان سبزوار و تربت‌ حیدریه هستند و تیم میزبان ظرف چند ماه اخیر تمرینات خود را با کمک مربیان و کادر فنی حرفه ای به صورت جدی آغاز کرده‌اند.

یوسفی بیان کرد: رقابت‌ها در دو سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی و پیام‌نور برگزار و تمام دستورالعمل‌های بهداشتی حین اقامت و پذیرایی از مهمانان و در زمان انجام رقابت‌ها رعایت می‌شود.

به گفته رییس هیات فوتبال تربت‌ حیدریه، این میزبانی فرصتی مناسبی برای معرفی توانمندی‌های فنی و نیز تاریخ و فرهنگ شهرستان تربت حیدریه است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه