بدون نظر
 
گرامیداشت یکصد شهید پاسدار تربت حیدریه؛
مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج خراسان رضوی آغاز شد
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۲ ب.ظ
 
مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج استان خراسان رضوی گرامیداشت یکصد شهید پاسدار تربت حیدریه صبح امروز به میزبانی شهرستان تربت حیدریه در محل سالن سردار شهید حاج عبدالحسین برونسی آغاز شد.

رئیس هیئت فوتسال بسیج خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: مسابقات سراسری بسیج استان خراسان با شرکت 22 تیم و در رده سنی نوجوانان به میزبانی بسیج تربت حیدریه بمدت سه روز برگزار می شود.

 

سید جواد حسینی پور علوی هدف از برگزاری این مسابقات را بالا بردن سطح آمادگی تیمهای فوتسال بسیج استان و معرفی قهرمان این دوره به مسابقات سراسری کشور عنوان کرد.

 

وی گفت: قهرمان این دوره از مسابقات درشش ماهه دوم امسال بعنوان نماینده خراسان رضوی در مسابقات فوتسال کشور شرکت می کند.

 

رئیس هیئت فوتسال بسیج خراسان رضوی اذعان داشت: تیمهای شرکت کننده درچهار گروه شش تیمی زیر نظر کمیته فنی و داوری مسابقات (اعضای حاضر از هیئت فوتبال بسیج استان) با هم به رقابت می پردازند که از هر گروه دو تیم به مرحله 4/1 نهایی صعود و تیمها در جدول تک حذفی قرارمی گیرند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه