بدون نظر
 
یادداشت:
مسئولان در نحوه توزیع سبد کالا کرامت و شان ملت را در نظر بگیرند/دست اندرکاران مراقب سوء استفاده رسانه های معاند باشند
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۷ ب.ظ
 
با توجه به ارائه سبد کالا توسط دولت در هفته جاری بین اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه، مسئولان باید تدبیری اتخاذ کنند تا شان و کرامت انسانی مردم در نحوه توزیع سبد کالا حفظ شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، در چند مرحله گذشته توزیع  سبد حمایتی دولت برای اقشار کم درآمد دردسرهای را ایجاد کرد که در آن به حفظ کرامت انسان توجهی نشد و  برخی مردم عطای ان را به لقایش بخشیدند و از گرفتن سبد کالا منصرف شدند.

 

صف های طولانی در خیابانهای اصلی شهر چشم هر رهگذری را به خودش معطوف می کرد که در این هوای بسیار گرم تابستان و با دهان روزه چه لزومی برای انجام این کار وجود داشته است و بهتر بود دست اندرکاران تدبیری اتخاذ می کردند که قبل از ماه رمضان و با نظمی بهتر انجام شود.

 

یکی از مهمترین مشکلات توزیع سبد کالا در چند مرحله گذشته عزیمت روستائیان از راههای دور و نزدیک بود که خیابانها، مراکز و فروشگاههای زنجیره ای را با حجم گسترده ای از صفهای طولانی مواجه می کرد که اکثر این جمعیت را مردان و زنان مسن را  شامل می شد.

 

همین موضوع باعث سوء استفاده رسانه های معاند خارجی شد و در بسیاری از برنامه های خود ضمن تخریب چهره کشور در حفظ کرامت انسانی، مردم جامعه را ملتی گرسنه معرفی می کرد.

 

مسئولان بهتر است تدبیری اتخاذ کنند تا اولا روستائیان بتوانند در روستاهای خود سبد حمایتی را دریافت کنند تا از ایجاد صفهای طولانی جلوگیری شود، ثانیا  در شهرها نیز طوری عمل شود تا شان و کرامت ملت رعایت شود.

 

کارگزاران و مسؤولان باید نسبت به شأن و جایگاه ارزشمند مردم ایران به خوبی واقف باشند و هر اقدام و عملی که انجام می‎دهند، با این شأن و شخصیت تناسب داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا