بدون نظر
 
یادداشت:
مسئولان در نحوه توزیع سبد کالا کرامت و شان ملت را در نظر بگیرند/دست اندرکاران مراقب سوء استفاده رسانه های معاند باشند
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۷ ب.ظ
 
با توجه به ارائه سبد کالا توسط دولت در هفته جاری بین اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه، مسئولان باید تدبیری اتخاذ کنند تا شان و کرامت انسانی مردم در نحوه توزیع سبد کالا حفظ شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، در چند مرحله گذشته توزیع  سبد حمایتی دولت برای اقشار کم درآمد دردسرهای را ایجاد کرد که در آن به حفظ کرامت انسان توجهی نشد و  برخی مردم عطای ان را به لقایش بخشیدند و از گرفتن سبد کالا منصرف شدند.

 

صف های طولانی در خیابانهای اصلی شهر چشم هر رهگذری را به خودش معطوف می کرد که در این هوای بسیار گرم تابستان و با دهان روزه چه لزومی برای انجام این کار وجود داشته است و بهتر بود دست اندرکاران تدبیری اتخاذ می کردند که قبل از ماه رمضان و با نظمی بهتر انجام شود.

 

یکی از مهمترین مشکلات توزیع سبد کالا در چند مرحله گذشته عزیمت روستائیان از راههای دور و نزدیک بود که خیابانها، مراکز و فروشگاههای زنجیره ای را با حجم گسترده ای از صفهای طولانی مواجه می کرد که اکثر این جمعیت را مردان و زنان مسن را  شامل می شد.

 

همین موضوع باعث سوء استفاده رسانه های معاند خارجی شد و در بسیاری از برنامه های خود ضمن تخریب چهره کشور در حفظ کرامت انسانی، مردم جامعه را ملتی گرسنه معرفی می کرد.

 

مسئولان بهتر است تدبیری اتخاذ کنند تا اولا روستائیان بتوانند در روستاهای خود سبد حمایتی را دریافت کنند تا از ایجاد صفهای طولانی جلوگیری شود، ثانیا  در شهرها نیز طوری عمل شود تا شان و کرامت ملت رعایت شود.

 

کارگزاران و مسؤولان باید نسبت به شأن و جایگاه ارزشمند مردم ایران به خوبی واقف باشند و هر اقدام و عملی که انجام می‎دهند، با این شأن و شخصیت تناسب داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد