بدون نظر
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
مرکز انکولوژی و درمان سرطان جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه راه اندازی می شود
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۰ ق.ظ
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: با پیگیری های بعمل آمده توسط مسوولان دانشگاه و مساعدت خیر نیک اتدیش"سرکار خانم برزگر" مرکز انکولوژی و درمان سرطان تربت حیدریه به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های درمانی جنوب خراسان رضوی احداث می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، دکتر محمدرضا بهروز صبح امروز درحاشیه مراسمی که به منظور آشنایی مدیران شهرستان و اصحاب رسانه با مراکز مراقبت در منزل برگزار شد، گفت: طبق سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بمنظور رفاه حال بیمارانی که در منزل بستری هستند و نیاز به مراقبت دارند مانند بیماران صعب العلاج و بهبود خدمات و در نهایت سلامت جامعه اقدام به تاسیس مراکز مراقبت در منزل کردیم.

 

وی با بیان اینکه تاکنون ۶ مرکز در تربت حیدریه راه اندازی شده است، افزود: کاهش دوران نقاهت، کنترل بیماری و کاهش عفونت های بیمارستانی، توانبخشی و بهبود کیفیت خدمات پرستاری و درنهایت افزایش رضایتمندی بیماران و خانواده هایشان از مهمترین اهداف فعالیت های این مراکز است.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: مجوز این مراکز توسط معاونت درمان صادر می شود و تعرفه ها بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت است.

 

بهروز خاطر نشان کرد: با پیگیری های بعمل آمده توسط مسوولان دانشگاه و مساعدت خیر نیک اتدیش”سرکار خانم برزگر” مرکز انکولوژی و درمان سرطان تربت حیدریه به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های درمانی جنوب خراسان رضوی احداث می شود.

 

وی با بیان اینکه هزینه های این پروژه بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال پیش بینی شده، افزود: با احداث این مرکز خیر ساز نیاز بیماران سرطانی به مراکز درمانی مرتبط در مرکز استان مرتفع می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!