بدون نظر
 
مرغ کافی برای ماه مبارک رمضان ذخیره کرده‌ایم
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۰ ب.ظ
 
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ذخیره‌سازی ۸۰هزار تن گوشت مرغ در سردخانه‌ها گفت: برای ماه مبارک رمضان نیز ذخیره کافی برای تأمین نیاز بازار به مرغ وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمود حجتی با اشاره به اینکه تا پایان سال گذشته 60هزار تن مرغ از تولیدکنندگان خریداری و ذخیره سازی شده بود، افزود: به‌منظور مدیریت بازار و جلوگیری از وارد شدن خسارت و زیان به مرغداران، از نیمه دوم فروردین امسال برنامه خرید مرغ مازاد موجود در مرغداری‌ها با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام تا 20هزار تن اجرا شده است و ادامه دارد.

وی گفت: قیمت تمام‌شده هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده با احتساب هزینه‌های تمام‌شده برای تولیدکنندگان؛ 7هزار تومان است اما در دو ماه گذشته هر کیلو مرغ با قیمتی بسیار کمتر از بازار فروخته شد.

وزیر جهادکشاورزی افزود: به همین علت وزارت جهاد کشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام را برای خرید مرغ مازاد بر نیاز مأمور کرد که تاکنون نیز این خرید ادامه دارد.

حجتی درباره تنظیم بازار ماه مبارک رمضان گفت: هرزمان که تقاضا بیش از عرضه باشد کالا و محصول مورد نیاز عرضه می‌شود و قیمت‌های بازار را مدیریت می‌کنیم.

وی افزود: برای ماه مبارک رمضان نیز ذخیره کافی برای تأمین نیاز بازار به مرغ وجود دارد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد