بدون نظر
 
مرغ کافی برای ماه مبارک رمضان ذخیره کرده‌ایم
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۰ ب.ظ
 
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ذخیره‌سازی ۸۰هزار تن گوشت مرغ در سردخانه‌ها گفت: برای ماه مبارک رمضان نیز ذخیره کافی برای تأمین نیاز بازار به مرغ وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمود حجتی با اشاره به اینکه تا پایان سال گذشته 60هزار تن مرغ از تولیدکنندگان خریداری و ذخیره سازی شده بود، افزود: به‌منظور مدیریت بازار و جلوگیری از وارد شدن خسارت و زیان به مرغداران، از نیمه دوم فروردین امسال برنامه خرید مرغ مازاد موجود در مرغداری‌ها با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام تا 20هزار تن اجرا شده است و ادامه دارد.

وی گفت: قیمت تمام‌شده هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده با احتساب هزینه‌های تمام‌شده برای تولیدکنندگان؛ 7هزار تومان است اما در دو ماه گذشته هر کیلو مرغ با قیمتی بسیار کمتر از بازار فروخته شد.

وزیر جهادکشاورزی افزود: به همین علت وزارت جهاد کشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام را برای خرید مرغ مازاد بر نیاز مأمور کرد که تاکنون نیز این خرید ادامه دارد.

حجتی درباره تنظیم بازار ماه مبارک رمضان گفت: هرزمان که تقاضا بیش از عرضه باشد کالا و محصول مورد نیاز عرضه می‌شود و قیمت‌های بازار را مدیریت می‌کنیم.

وی افزود: برای ماه مبارک رمضان نیز ذخیره کافی برای تأمین نیاز بازار به مرغ وجود دارد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است