بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه:
مرزهای دفاعی و سیاسی ایران به دریای مدیترانه و باب المندب رسیده است/آمریکا از چهل سالگی انقلاب به ستوه آمده است/طراحان تابستان داغ تودهنی محکمی در ۲۲ بهمن خواهند خورد.
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۲:۳۶ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه و مدیرعامل سابق بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را در نوردیده، افزود: امروز به برکت خون شهدا و حضور در صحنه مردم مرزهای دفاعی و سیاسی کشور به دریای مدیترانه و فلسطین اشغالی رسیده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار صبح امروز در یادواره شهدای روستای صنوبر تربت حیدریه اظهار کرد: امروز اگر ادعا کنیم که در این چهل سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی هر روز یک ایام الله داشتیم گزاف نگفتیم، چرا که از بدو پیروزی انقلاب تا به امروز نظام اسلامی دستخوش حوادث و رویدادهای مهم و گوناگون شده است.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و ایادی مزدورش در این چهل سال با تمام امکانات و تجهیزات لجستیکی و اطلاعاتی و مالی و با ترفند های مختلف تمام گزینه های روی میز خود را بکار بست تا در مسیر انقلاب و نظام خللی وارد کند اما به برکت ولی فقیه جامعه اسلامی و خون شهدا و حضور در صحنه مردم امروز شاهد جشن چهل سالگی انقلاب هستیم.

 

مدیرعامل سابق بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را در نوردیده، افزود: امروز به برکت خون شهدا و حضور در صحنه مردم مرزهای دفاعی و سیاسی کشور به دریای مدیترانه و فلسطین اشغالی رسیده است.

 

شریعتی تبار اضافه کرد: امروز گام های استوار سرلشکر سلیمانی در مرزهای فلسطین اشغالی بر روی شاهرگ صهیونیست ها قرار گرفته و دیری نیست که شاهد نابودی و محو کامل رژیم غاصب صهیونیستی باشیم.

 

امام جمعه سابق تربت حیدریه گفت: از بدو پیروزی انقلاب، استکبار جهانی در تلاش است با طرح مباحثی مبنی بر دوام ۶ ماهه یا یکساله انقلاب در سناریوهای ترور و جنگ تحمیلی و همچنین امروز نیز با طرح تابستان داغ و تحریمها در سناریوی های نرم، استقلال این ملت را به چالش بکشانند، اما در ۲۲ بهمن طراحان برانداز جمهوری اسلامی ایران بار دیگر تو دهنی محکمی از ملت ایران خواهند خورد.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود امنیت و اقتدار امروز نظام اسلامی را مرهون شهدا دانست و بیان داشت: شهدا مردان مبارزه در میدان جنگ با دشمن از همه هستی خود گذشتند تا یک وجب از آب و خاک این سرزمین به دست اجانب نیفتد و به پیمانی که بسته بودند وفادار ماندند.

 

شریعتی تبار بیان کرد: امروز هم هستند عده ای از مسئولان کشور در سطح خرد و کلان که پست های کلیدی نظام را بدست گرفتند و در حق این ملت نامردی کردند و در برابر توطئه و لبخند دشمن کرنش نشان دادند و خدمت صادقانه را با قدرت طلبی، حب دنیا و اختلاس معاوضه کردند.

 

امام جمعه سابق تربت حیدریه گفت: انقلاب اسلامی به مسیر روشن خود ادامه می دهد و در این مسیر شاهد ریزش ها و رویش های خواهد بود تا پرچم اصلی را به دست صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله برساند.

 

روستای صنوبر در ۱۲ کیلومتری جنوب غربی تربت حیدریه ۹ شهید و ۲۴ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

همچنین شهید جعفر حبیبی بعنوان نخستین شهید دوران دفاع مقدس تربت

 

حیدریه در تاریخ ۲۴ مهرماه ۹۷ در منطقه کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

تربت حیدریه ۶۷۵ شهید، ۲۵۰۰ جانباز و ۱۴۱ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است