بدون نظر
 
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی:
مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۶ ب.ظ
 
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: ازبیش از ۱۰۰۰ شهید نیروی انتظامی این استان ۲۰۰ نفر مرزبانان جان برکفی هستند که مهمترین رکن امنیت را با خون خود محقق کرده اند .

به گزارش تابان تربت؛ سردار ماشاالله جانثار صبح امروز در مراسم جشن تولد فرزندان شهید مرزبانی امیر نامدار صنوبری در تربت حیدریه اظهار داشت: امنیت فعلی کشور در شرایط خاص همسایگان مرهون از جان گذشتگی مرزبانانی است که جان خود را در این راه اهدا کردند .

فرمانده مرزبانی استان گفت: ازبیش از ۱۰۰۰ شهید نیروی انتظامی ۲۰۰ نفر مرزبانان جان برکفی هستند که مهمترین رکن امنیت را با خون خود محقق کرده اند.

وی افزود : وصیت همه شهدای مرزبان به فرزندان خود و جوانان و نوجوانان جامعه تلاش علمی . خودسازی اخلاقی و معنوی و احترام به والدین است .

 

جشن تولد فرزندان شهید مرزبان امیر نامدار صنوبری با حضور همرزمان پدرشان و سردار ماشاء الله جانثار فرمانده مرزبانی استان در دبستان شاهد رضویه تربت حیدریه برگزار شد .

 

در این محفل معنوی که در میان چشمان بارانی مهمانان برگزار شد زهرا و فاطیما دختران ۱۱ و ۵ ساله شهید نامدار مورد تقدیر همکلاسیها و همچنین همکاران و همرزمان پدرشان قرار گرفتند.

در این مراسم از سوی مرزبانی استان هدایایی مزین به تمثال شهدای مرزبانی به فرزندان شاهد و ایثارگر اهداء شد .

زهرا نامدار صنوبری نیز به پاس تلاش همرزمان پدرش با اهداء شاخه های گل هفته نیروی انتظامی را به آنان تبریک گفت.

 

مرزبان شهید امیر نامدار صنوبری سال گذشته در مصاف با اشرار مسلح به شهادت رسید .

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است